Kučerovam fantastisks sniegums “Lightning” uzvarā, Hinostroza gūst “hat-trick” (VIDEO)

15/03/2019 09:08

Aizvadītājā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) laukumos tika aizvadītas 10 spēles. Jau ziņojām, par Teodora Bļugera, Zemgus Girgensona un Rūdolfa Balcera sniegumiem ceturtdienas mačos.

Ņujorkas “Islanders” savā laukumā ar 2:1 pārspēja Monreālas “Canadiens”. Otrajā periodā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet uzvaru mājiniekiem trešā perioda beigās atnesa Anderss Lī. Ņujorkas komandai tā bija ceturtā uzvara piecos mačos.

Citā mačā NHL čempione Vašingtonas “Capitals” viesos ar 5:2 pārspēja Filadelfijas “Flyers”. Šajā spēlē ar diviem vārtu guvumiem un rezultatīvu piespēli izcēlās “Capitals” hokejists Brets Konolijs.

Timēr līgas līdere Tampabejas “Lightning” savā laukumā ar 5:4 sakāva Detroitas “Red Wings”. Viesi otrā periodā vidū atrādās vadībā ar 3:0, taču pēc tam piecus bezatbildes vārtus guva mājinieki. Krievu uzbrucējs Ņikita Kučerovs šaja mačā izcēlās ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tampabejas komandai tas bija ceturtais panākums pēc kārtas, bet “Red Wings” vienība piedzīvoja trešo zaudējumu trīs mačos.

Savukārt Vinipegas “Jets” mājās ar 4:3 pārspēja Bostonas “Bruins” vienību.

Dalasas “Stars” viesos ar 4:1 droši uzvarēja Minesotas “Wild”. Otrajā periodā viesi divu minūšu laikā guva trīs vārtus un nodrošināja uzvaru. Minesota piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas, bet “Stars” komandai tas bija ceturtais panākums pēdējās piecās spēlēs.

Citā mačā Arizonas “Coyotes” savā laukumā sagrāva Anaheimas “Ducks” ar 6:1. Šajā mačā ar “hat-trick” izcēlās Vinnijs Hinostroza.

Tikmēr pārtrūka Rietumu konferences līderes Sanhosē “Sharks” uzvaru sērija, kas mājās piekāpās Floridas “Panthers” ar 2:4. Pirmajā periodā mājinieki vēl atradās vadībā ar 2:1, taču turpmāk spēles gaitā viesi guva trīs bezatbildes vārtus.

Nešvilas “Predators” pārtrauca divu zaudējumu sēriju un viesos ar 3:1 pārspēja līgas pastarīti Losandželosas “Kings”.