Kučerovs aplej ar alu žurnālistu un parāda, kā jāsvin Stenlija kausa izcīnīšana (VIDEO)

13/07/2021 07:33

Ļoti jautrā noskaņojumā Stenlija kausa iegūšanu turpina svinēt Krievijas hokeja superzvaigzne Ņikita Kučerovs, kurš kopā ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Tampabejas “Lightning” spēlētājiem devās parādē uz laivas un nesmādēja arī dzērienus, kas hokejistus padarīja krietni atvērtākus.

Jau ziņots, ka “Lightning” otro gadu pēc kārtas kļuva par Stenlija kausa ieguvēju, finālā apspēlējot Monreālas “Canadiens” ar 4-1. Uzvarētājiem par “play-off” turnīra rezultatīvāko hokejistu kļuva 28 gadus vecais Kučerovs, kurš 23 spēlēs guva astoņus vārtus un atdeva 24 piespēles.

Uzreiz pēc trofejas izcīnīšanas Kučerovs aizvadīja episku preses konferenci, kurā viņš ieradās bez t-krekla un ar alus bundžu rokā. Uzbrucējs kritizēja Monreālas kluba fanus, slavēja savu komandas biedru un vārtsargu Andreju Vasiļevski, kurš ieguva Kona Smita balvu jeb Stenlija kausa izcīņas vērtīgākā spēlētājā (MVP) godu, kā arī sev netipiskā manierē jokoja ar sanākušajiem žurnālistiem.

Tas gan bija tikai sākums – īstie svētki sākās vakar, kad “Lightning” rīkoja čempionu parādi uz laivām.

“Tas ir neticami. Mīlu mūsu līdzjutējus. Tagad būs ballīte, tas ir mūsu laiks. Pirms tam neviens nerīkoja parādus uz laivām. Paskatieties, cik daudz cilvēku ir krastā un cik daudz cilvēku ir šeit. Tas ir neticami, neviens nevarēja mūs uzvarēt. Divas uzvaras pēc kārtas, šī ir nereāla komanda. Vēlētos, lai mēs turpinātu tādā pašā garā, bet tas ir bizness. Tagad mums vienkārši būs jaudīga ballīte un mēs to izbaudīsim, jo esam to pelnījuši,” teica Kučerovs, kurš intervijas beigās aplēja žurnālistu ar alu.

Iepriekš vēstīts, ka pēc sezonas Kučerovs, bet vēlāk arī viņa komandas biedrs, par “play-off” vērtīgāko spēlētāju (MV) atzītais vārtsargs Andrejs Vasiļevskis izpelnījās līgumus ar alus zīmolu “Bud Light”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…