Kukočs: Pēc tusiņiem ar Rodmenu vajadzēja 7-10 dienu atlabšanas periodu…

05/11/2020 09:56
Toni Kukočs un Deniss Rodmens

Slavenais horvātu basketbolists Toni Kukočs dalījies atmiņās par to, kā deviņdesmitajos gados bija doties kopā uz tusiņiem ar viņa skandalozo komandas biedru Denisu Rodmenu.

Rodmens un Kukočs savulaik bija svarīgi spēlētāji slavenajā Čikāgas “Bulls” vienībā, kuru pārstāvēja tādi grandi kā Maikls Džordans un Skotijs Pipens, tomēr Rodmens bija pazīstams ne tikai kā izcils spēlētājs, bet arī kā īsts ballīšu “zvērs”.

“Tas ir īpašs stāsts – es nespēju viņam turēt līdzi,” secina Kukočs. “Ar viņu biju ballēties tikai vienreiz, jo pēc tam vajadzēja 7-10 dienu atlabšanas periodu…”

“Reiz devāmies uz bāru četratā, bet Deniss visiem uzsauca un mēs varējām dabūt ēdienu un dzērienus bez maksas,” trakās ballītes ar Rodmenu atcerējās Kukočs. “Pirmā lieta, ko viņš pasūtīja, bija 40 šoti ar šņabi un 10 alus kausi. Jautāju, vai mums pievienosies vēl kāds, bet Rodmens atbildēja, ka viņam ir svarīgi, lai bārs visu laiku būtu atvērts.”

“Deniss ir lielisks cilvēks un viņš pret apkārtējiem izturējās fantastiski, taču ne pret sevi. Varbūt tāpēc viņam neizdevās atrast īsto balansu,” noteica Kukočs.

1997./98. gada sezonas laikā Rodmens izteicās, ka viņam ir nepieciešama 48 stundu atpūta ārpus komandas un, ņemot vērā, ka viņš bija svarīgs “Bulls” spēlētājs, galvenais treneris Fils Džeksons un līderis Džordans respektēja Rodmena lūgumu.

Basketbolists devās uz naktsklubiem, lai izpriecātos ar Karmenu Elektru un, protams, pēc 48 stundām nebija atpakaļ komandā. Džordans toreiz pats devās uz Lasvegasu pakaļ Rodmenam, lai “savāktu” savu komandas biedru.

Džordans gan neturēja ļaunu prātu, jo zināja, ka Rodmenam tas vienkārši bija nepieciešams, lai viņš varētu turpināt demonstrēt augstākā līmeņa sniegumu “Bulls” rindās.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jannis Adetokunbo
08/08/2022 10:27

Jannis Adetokunbo par Grieķijas izlasi: Mēs neesam gatavi medaļām vai tituliem

Grieķijas basketbola izlases galvenā zvaigzne Jannis Adetokunbo pēc viena no valstsvienības treniņiem sarunā ar žurnālistiem atzinis, ka, viņaprāt, Grieķijas spēlētāji šobrīd nav gatavi izcīnīt medaļas vai titulus. Grieķijas izlase šī…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām