Kuksiks aktīvi izpilda tālmetienus “Nevežis” zaudējumā Šeļakova klubam

06/11/2017 19:57
Rihards Kuksiks, Sportazinas.com

Šodien spēli Lietuvas basketbola līgā (LKL) aizvadīja latviešu uzbrucējs Rihards Kuksiks (ar viņu komandā spēlē arī Roberts Stumbris, bet šodien viņa vārds pieteikumā nebija atrodams, jo spēlētājs iedzīvojies savainojumā), bet viņa pārstāvētā Kedaiņu “Nevežis” mājās ar 75:79 (16:19, 19:17, 22:25, 18:18) piekāpās Andreja Šeļakova Alītas “Dzūkija” vienībai.

Kuksiks laukumā pavadīja 19 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 11 punktiem, īpaši nasks esot uz tālmetienu izpildīšanu – realizēti trīs no desmit raidījumiem. Latvieša kontā arī četras atlēkošās bumbas, viena kļūda un kamēr viņš atradās laukumā, “Nevežis” guva par trīs punktiem vairāk nekā pretinieki.

Savukārt Andrejs Šeļakovs laukumā nedevās.

Lietuvas čempionāta kopvērtējumā “Dzūkija” ar piecām uzvarām un pieciem zaudējumiem atrodas piektajā vietā, savukārt Kuksika pārstāvētā komanda ar trīs uzvarām desmit mačos atrodas septītajā vietā.

Andrejs Šeļakovs devies laukumā sešas LKL spēlēs, kur vidēji pavadījis 18 minūtes un izcēlies ar 4,5 punktiem un 6,2 atlēkošajām bumbām.

Kuksiks “Nevežis” rindās aizvadījis četras spēles, kurās vidēji laukumā pabijis 20 minūtes, guvis 12 punktus (2,8 trīspunktnieki ik maču) un izcīnījis 5,3 atlēkošās bumbas, bet Stumbris paspējis aizvadīt vien vienu spēli septembra beigās, jo iedzīvojies savainojumā.