Kulda bloķē metienus un kaldina ”Kunlun” uzvaru pār kādreizējo Bārtuļa komandu

29/12/2017 14:34
kulda, sportazinas

Šodien Kontinentālās hokeja līgā tika aizvadīta viena pēc Latvijas laika agrā spēle. Tajā Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas ”Kunlun” uzveica finansu problēmu mākto Vladivostokas ”Admiral” 2:0.

”Kunlun” vadībā izvirzījās jau pirmajā trešdaļā, kad pēc Korija Keina piespēles ripu vārtos raidīja Brendond Jips. Rezultāts ilgu laiku bija nemainīgs, taču trešajā spēles nogrieznī kādreizējais Rīgas ”Dinamo” hokejists Lukass Lessio iemeta ripu tukšos vārtos.

Pekinas klubs tika pie svarīgas uzvaras, kamēr kādreizējā Oskara Bārtuļa komanda piedzīvoja kārtējo zaudējumu. Atgādinām, ka Bārtulis pameta Vladivostoku pēc vēršanās arbitrāžas tiesā saistībā ar algu neizmaksāšanu.

Savukārt spēlē pret ”Admiral” Artūrs Kulda laukumā pavadīja 19:43 minūtes, kuru laikā ne reizi nemeta pa pretinieku vārtiem un ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, tomēr bloķēja trīs pretinieku metienus un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Turnīra kopvērtējumā līdere joprojām ir Sanktpēterburgas SKA ar 114 punktiem, bet otrajā pozīcijā Rietumos atrodas Maskavas CSKA. Savukārt Austrumu konferencē līdere ar 82 punktiem ir Kazaņas ”AK Bars” un otrā ir Omskas ”Avangard” (73).

Savukārt ”Kunlun” (53) un ”Admiral” (45) joprojām atrodas ārpus izslēgšanas spēļu zonas attiecīgi 11. un 12. vietā.