Kulda gūst vārtus zaudējumā Freiberga pārstāvētajai “Roosters”

15/03/2022 23:13
Artūrs Kulda

Vācija

Latvijas aizsargs Artūrs Kulda otrdien guva vārtus otrajā Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē pēc kārtas, taču viņa Krēfeldes “Pinguine” komanda savā laukumā piedzīvoja sagrāvi pret aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvēto Izerlonas “Roosters”.

Krēfeldes hokejisti mājās ar 1:7 (0:2, 1:2, 0:3) piekāpās Izerlonas “Roosters” komandu. Kulda vārtus guva 36.minūtē, panākot 1:4. Ar rezultatīvu piespēli viņam palīdzēja bijušais Rīgas “Dinamo” uzbrucējs soms Niklass Luseniuss. Kulda šajā duelī uz ledus pavadīja 28 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu un spēli beidza ar +/- rādītāju -1.

Kulda šosezon 46 spēlēs sakrājis piecus vārtus un sešas rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie +/- rādītāja -16. Freibergs 24 minūtēs un 11 sekundes četrreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu mājinieku metienu un tika pie +/- rādītāja +2. DEL viņš četrās spēlēs punktus nav guvis un ticis pie +/- rādītāja -1. “Roosters” ar 58 punktiem 46 spēlēs ieņem 13.vietu turnīra tabulā, bet pēdējā 15 komandu konkurencē ir “Penguins”, kas iekrājusi 53 punktus 47 cīņās.

Zviedrija

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols un aizsargs Kristaps Zīle otrdien Oskarshamnā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, “Orebro” svinot uzvaru izbraukumā Zviedrijas hokeja augstākās līgas (SHL) spēlē.

“Orebro” viesos ar 4:1 (3:1, 0:0, 1:0) pieveica “Oskarshamn”. Abi latvieši rezultatīvi piespēlēja uzvaras vārtu guvumā 17.minūtē, kad Līnuss Ēberjs panāca 2:1. Komandas kapteinis Ābols uz ledus pavadīja 17 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 71,43% iemetienu un maču noslēdza ar +/- rādītāju +1. Tikmēr aizsargs Zīle laukumā bija 18 minūtes un 22 sekundes, sakrājot +/- rādītāju +1.

Ar 90 punktiem 49 mačos Dana Ločmeļa pārstāvētā “Lulea” ieņem otro vietu, ar 78 punktiem 50 mačos sestā ir “Orebro”, vārtsarga Kristera Gudļevska un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Jēvles “Brynas” ar 67 punktiem 50 spēlēs ir devītā, bet Roberta Mamčica pārstāvētā “Linkoping” ar 64 punktiem 49 mačos ir 12.pozīcijā. Pagājušajā sezonā Vekšes “Lakers” finālā pieveica “Rogle” vienību.