Kulda gūst vārtus zaudētā DEL spēlē

27/02/2022 18:25
Artūrs Kulda

Vācija

Latvijas aizsargs Artūrs Kulda svētdien guva vārtus Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, taču tas neglāba Krēfeldes “Pinguine” no zaudējuma. “Pinguine” izbraukumā ar rezultātu 2:6 (0:2, 2:1, 0:3) piekāpās līgas līdervienībai Berlīnes “Eisbaren”.

Latvijas aizsargs vārtus guva mača 26.minūtē, panākot 1:2. Viņš spēlē kopā uz ledus pavadīja 26 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un noslēdza spēli ar lietderības koeficientu -1.

Latviešu aizsargs šajā sezonā 40 mačos guvis trīs vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles. Turnīra tabulā Krēfeldes klubs ar 46 punktiem 41 spēlē ieņem pēdējo vietu 15 komandu konkurencē.

Čehija

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals svētdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlē Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē, sekmējot Plzeņas “Škoda” komandas uzvaru. “Škoda” mājās ar 4:3 (3:0, 1:1, 0:2) pārspēja Kladno “Rytīrži” komandu.

Dzierkals uz ledus bija 17 minūtes un 51 sekundi, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +2.

Citā spēlē uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” mājās ar 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) guva virsroku pār Zlīnas “PSG Berani”. Bičevskis 15 minūtēs un 52 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja septiņos no 15 iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Vēl Litvīnovas “Verva” savā laukumā ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) pieveica Vītkovices “Ridera”, aizsargam Uvim Balinskim un uzbrucējam Robertam Bukartam traumu dēļ nespēlējot. Citviet pieteikumā nebija aizsarga Kristofera Binduļa, kamēr viņa pārstāvētā Česke Budejovices “Motor” savu tribīņu priekšā ar 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) uzvarēja Karlovi Vari “Energia”.

Turnīra tabulā “Škoda ar 89 punktiem 54 spēlēs ieņem ceturto vietu, par divām pozīcijām zemāk ir “Motor” ar 85 punktiem 52 mačos. “Ridera” ar 61 punktu 52 cīņās ir astotā, “Mlada Boleslav” ar 72 punktiem 53 dueļos – devītā, bet “Verva” ar 68 punktiem 52 spēlēs aizņem desmito ailīti starp 15 komandām.