Kulda izceļas ar rezultatīvu piespēli DEL mačā

03/03/2021 22:50
Artūrs Kulda

Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda trešdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē, taču Nirnbergas “Ice Tigers” komanda zaudēja pēcspēles metienos. “Ice Tigers” savā laukumā ar rezultātu 3:4 (2:1, 1:0, 0:2) piekāpās Švenningenes “Wild Wings” vienībai.

Kulda uz ledus pavadīja 20 minūtes un 49 sekundes, tiekot pie divām soda minūtēm un +/- rādītāja plus viens. Latvijas aizsargs rezultatīvi piespēlēja ceturtajā minūtē, kad Maksimiliāns Kislingers izvirzīja mājiniekus vadībā ar 1:0. Latvijas aizsargs šosezon 15 spēlēs atzīmējies ar sešām rezultatīvām piespēlēm.

Mājinieki divreiz panāca divu vārtu pārsvaru, taču uzvarētājs tika noskaidrots “bullīšos”, kuros visi seši mājinieku mēģinājumi mērķi nesasniedza, kamēr viesiem veiksme uzsmaidīja Tailoram Spinkam. “Ice Tigers” ar 15 punktiem 20 mačos ir pēdējā starp septiņām Dienvidu grupas komandām.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās – Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas.