Kulda izceļas ar vārtu guvumu uzvarā, Punnenova komandai devītais zaudējums pēc kārtas

19/01/2022 10:00
Artūrs Kulda

Vācija

Latvijas aizsargs Arturs Kulda otrdien guva vārtus Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, kopā ar Krēfeldes “Pinguine” komandu svinot uzvaru. Krēfeldes vienība izbraukumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Diseldorfas EG.

Kulda vārtus guva vienu minūti un 47 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad panāca izlīdzinājumu 3:3. Viņš otrdien spēlēja 28 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, tika pie divām soda minūtēm un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu aizsargs šajā sezonā 36 mačos guvis divus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles. Turnīra tabulā Krēfeldes klubs ar 46 punktiem 37 spēlēs ieņem 12.vietu 15 komandu konkurencē.

Šveice

Šveices hokeja augstākās līgas (NL) čempionāta spēlē otrdien Latvijas uzbrucēju Denisa Smirnova un Ronalda Ķēniņa pārstāvēto klubu duelī pārāka izrādījās Smirnova komanda, kamēr devīto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja vārtsarga Ivara Punnenova klubs. Ženēvas “Servette” ar Smirnovu sastāva ar 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0) papildlaikā izrādījās pārāka pār Ķēniņa pārstāvēto “Lausanne”, kamēr Punnenova un uzbrucēja Oskara Lapinska vienība Langnavas “Tigers” viesos ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) piekāpās Rapersvīles-Jonas “Lakers” komandai.

Latvijas uzbrucēji šajos mačos palika bez rezultativitātes punktiem, bet Punnenovs atvairīja 29 no 31 pretinieku metiena.

Zaudējumu piedzīvoja arī Kaspara Daugaviņa klubs “Bern”, kas ar 1:3 (1:1, 0:2, 0:2) atzina “Fribourg” pārākumu. Latvijas izlases uzbrucējs spēles pieteikumā nebija. Tāpat Rihards Melnalksnis un Darels Dukurs nebija iekļauti “Tigers” pieteikumā, bet Sandis Smons “Servette” sastāvā.

Turnīra tabulā “Servette” ar 55 punktiem 37 spēlēs ieņem septīto vietu, bet “Lausanne” ar 53 punktiem 36 spēlēs ir divas vietas zemāk. “Bern” atrodas desmitajā pozīcijā ar 46 punktiem 37 mačos, bet vairāku latviešu pārstāvētā Langnavas “Tigers” ar 32 izcīnītiem punktiem 39 spēlēs ieņem 12.vietu 13 komandu konkurencē. Līderi ar 76 punktu 39 mačos ir “Lakers” hokejisti. Iepriekšējā sezonā Nacionālās līgas turnīra finālā Ženēvas “Servette” piekāpās “Zug” hokejistiem.