Kulda rezultatīvs “Ice Tigers” panākumā

21/02/2021 21:34
Artūrs Kulda

Vācija

Latvijas hokeja izlases aizsargs Artūrs Kulda svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē, palīdzot Nirnbergas “Ice Tigers” komandai svinēt uzvaru. “Ice Tigers” izbraukumā ar rezultātu 4:3 (2:0, 2:2, 0:1) pārspēja Augsburgas “Panther” vienību.

Kulda rezultatīvi piespēlēja otrā perioda piektajā minūtē, kad palīdzēja Patrikam Raimeram panākt 3:1. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 20 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, iekrāja divas soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Latvijas aizsargs šosezon 12 spēlēs atzīmējies ar divām rezultatīvām piespēlēm. “Ice Tigers” ar 14 punktiem 17 mačos ir pēdējā starp septiņām Dienvidu grupas komandām. Mārtiņa Karsuma, Filipa Bunča un Kristofera Binduļa pārstāvētā Krēfeldes “Pinguine” ir pēdējā Ziemeļu zonā.

DEL regulārajā čempionātā 14 komandas sadalītas divās grupās – Ziemeļu un Dienvidu. Savas grupas ietvaros komandas aizvadīs četras savstarpējās spēles, bet ar otras grupas vienībām būs pa diviem savstarpējiem mačiem. Izslēgšanas turnīrā iekļūs katras grupas četras spēcīgākās komandas

Čehija

Latvijas hokejisti Ralfs Freibergs un Māris Bičevskis svētdien atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm Čehijas ekstralīgas spēlēs, palīdzot savām komandām izcīnīt uzvaras.vAizsarga Freiberga pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” viesos ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Liberecas “Bili Tygri” komandu. Freibergs asistēja komandas ceturtajos vārtos trešā perioda sestajā minūtē. Viņš uz ledus pavadīja 17 minūtes un divas sekundes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr uzbrucēja Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” viesos ar 4:1 (1:0, 0:1, 3:0) uzveica “Olomouc” hokejistus. Bičevskis mača piektajā minūtē palīdzēja komandas biedram panākt 1:0. Latviešu hokejists svētdien spēlēja 17 minūtes un 30 sekundes, uzvarēja četros no pieciem iemetieniem, tika pie divām soda minūtēm un pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tāpat uzvaras priekus izbaudīja aizsargu Uvja Jāņa Balinska un Oskara Cibuļska pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas viesos ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) guva virsroku pār Pardubices “Dynamo”.  Balinskis laukumā pavadītajās 24 minūtēs un 59 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un pozitīvas lietderības +1, bet Cibuļskis 22 minūšu un 17 sekunžu laikā izpildīja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ar paceltu galvu laukumu atstāja arī aizsargs Guntis Galviņš un Ostravas “Vitkovice Ridera”, kas mājās ar 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) apspēlēja Karlovi Vari “Energie”.  Galviņam šajā duelī 19 minūtēs un 46 sekundēs divi metieni pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients +2.

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā ir “Ocelari”, kas ar 100 punktiem ir pirmā, “Mlada Boleslav” ar 85 punktiem ieņem trešo vietu, “Vītkovice Ridera” ar 62 punktiem ir desmitā, bet “Verva” ar 57 punktiem atrodas 11.vietā. Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas.