Kulda rezultatīvs pret savu bijušo komandu

15/10/2021 23:06
Artūrs Kulda

Latvijas aizsargs Arturs Kulda piektdien asistēja vārtu guvumā Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, palīdzot Krēfeldes “Pinguine” komandai izcīnīt uzvaru.

Krēfeldes hokejisti viesos ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Kuldas iepriekšējā sezonā pārstāvēto Nirnbergas “Ice Tigers” komandu.

Kulda rezultatīvi asistēja trešā perioda piektajā minūtē, kad Aleksandram Veisam palīdzēja panākt 2:1. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 21 minūti un 11 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Latviešu aizsargs šajā sezonā 11 cīņās guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles. Turnīra tabulā Krēfeldes klubs ar 11 punktiem 11 spēlēs ieņem 13.vietu 15 komandu konkurencē.