Kulda rezultatīvs pret savu bijušo komandu

15/10/2021 23:06

Latvijas aizsargs Arturs Kulda piektdien asistēja vārtu guvumā Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, palīdzot Krēfeldes “Pinguine” komandai izcīnīt uzvaru.

Krēfeldes hokejisti viesos ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Kuldas iepriekšējā sezonā pārstāvēto Nirnbergas “Ice Tigers” komandu.

Kulda rezultatīvi asistēja trešā perioda piektajā minūtē, kad Aleksandram Veisam palīdzēja panākt 2:1. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 21 minūti un 11 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Latviešu aizsargs šajā sezonā 11 cīņās guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles. Turnīra tabulā Krēfeldes klubs ar 11 punktiem 11 spēlēs ieņem 13.vietu 15 komandu konkurencē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
09/12/2021 07:09

Porziņģis otrs rezultatīvākais komandā, “Mavericks” pārtrauc zaudējumu sēriju (VIDEO)

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien guva 19 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, kopā ar Dalasas “Mavericks” komandu izcīnot uzvaru. Dalasieši viesos ar rezultātu 104:96 (26:25, 22:27, 28:23,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…