Kulda rezultatīvs uzvarā pār Indraša “Dynamo”

19/02/2020 21:17

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) trešdien notika Latvijas hokejistu pārstāvēto komandu duelis, kurā Artūra Kuldas Čerepovecas “Severstal” ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) savā laukumā pēcspēles metienu sērijā pārspēja Mika Indraša Maskavas “Dynamo”.

Mača rezultātu piektajā minūtē atklāja viesi, kad precīzs bija Vladimirs Brjukins. Mājinieki panāca izlīdzinājumu vien divas sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad vairākumā izcelās Vadims Kudako.

Otrais periods “Severstal” iesākās neveiksmīgi, jo septiņu minūšu laikā tika nopelnīti trīs noraidījumi. Tie tika izturēti, tomēr perioda 13. minūtē “Dynamo” atkal pārņēma vadību – 2:1, precīzam esot Vladislavam Jefremovam.

Trešajā periodā mājinieki otro reizi mačā spēja atspēlēties, kad izlīdzinājumu panāca Aleksandrs Petuņins. Turpinājumā rezultāts nemainījās, kas nozīmēja, ka jāspēlē būs papildlaiks.

Papildlaikā komandas apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem, taču bez rezultāta izmaiņām.

Savukārt pēcspēles metienu sērijā, lai noskaidrotu uzvarētāju, katrai komandai bija nepieciešami 10 metieni, kur veiksmīgāki izrādījās “Severstal” hokejisti.

Kulda spēlēja pirmajā aizsargu pārī un laukumā pavadīja 14 ar pusi minūtes, veica vienu spēka paņēmienu, metienus pa vārtiem neizdarot, toties rezultatīva asistēja komandas otrajā vārtu guvumā.

Tikmēr Indrašis spēlēja vadošajā uzbrucēju virknējumā, laukumā pavadot nedaudz vairāk par 13 minūtēm, izdarot divus metienus pa vārtiem, bet pie rezultivitātes punktiem netiekot. Viņam tika uzticēt iespēja izpildīt soda metienu “bullīšos”, ko gan viņš nerealizēja.

Tikmēr citā dienas spēlē Čeļabinskas “Traktor” ar 5:0 mājās sagrāva Vladivastokas “Admiral”.

Uzvarētāju rindās divi vārti Jaroslava Kosova kontā.

“Dinamo” jau sev ir nodrošinājusi vietu “play-off” un ar 78 punktiem 59 mačos ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē. Kuldas komanda 60 dueļos iekrājusi 54 punktus, kas ļauj ieņemt desmito vietu.