Kuldam liels spēles laiks komandas zaudējumā

24/11/2017 16:39

Šodien spēli Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) aizvadīja Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas “Kuņluņ Red Star” komanda, kas ar rezultātu 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) zaudēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, kur par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Jāpiebilst, ka pēdējā laikā Ķīnas komandai spēle nevedas –  šis bija desmitais zaudējums pēdējās 11 cīņās.

Spēles rezultātu pirmā perioda beigu galā atklāja “Lokomotiv” hokejisti, kad precīzs bija čehu aizsargs Jakubs Naklādals. “Lokomotiv” izmantoja soma uzbrucēja Jako Risanena 2+2 minūšu noraidījumu.

Otrā perioda sākumā “Kuņluņ Red Star” rezultātu izlīdzināja, kad precīzi meta ukraiņu uzbrucējs Aleksejs Poņikarovskis. “Lokomotiv” atbildēja ar diviem gūtiem vārtiem nepilnu astoņu minūšu laikā panāca 3:1.

Pekinas klubs, kurš gan lielāko daļu savas mājas spēles aizvada Šanhajā, izdarīja spiedinu un centās atspēlēties, bet kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas nedaudz vairāk kā divas minūtes, “Lokomotiv” krievu uzbrucējs Andrejs Loktionovs ieraidīju ripu tukšos “Kuņluņ Red Star” vārtos, dzēšot jebkādas Ķīnas kluba cerības uz punktu iegūšanu šajā mačā.

Artūrs Kulda laukumā pavadīja 26 minūtes, kas bija otrs lielākais laiks no laukuma spēlētājiem. Šajā laikā protokolā viņš atzīmējās vien ar vienu izpildītu spēka paņēmienu.

Aizvadītājās 26 spēlēs šosezon Kulda iekrājis trīs rezultivitātes punktus par piespēlēm, bet komanda šobrīd ar 42 punktiem ir 11.pozīcijā Austrumu konferencē.

Savukārt Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas “Torpedo” viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pārspēja šosezon vāji spēlējošo Magņitogorskas “Metallurg”, ar kuru svētdien tiksies Rīgas “Dinamo” komanda.

Ņižņijnovgorodas klubs izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, kamēr “Metallurg” ir tikpat gara zaudējumu sērija.

Daugaviņš pie rezultativitātes punktiem netika. Viņš spēlēja 19 minūtes un 35 sekundes, kas bija ilgākais laiks starp “Torpedo” uzbrucējiem. Latvietis pa vārtiem nemeta, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja divos no astoņiem iemetieniem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības rādītāju -1.