Kuldam liels spēles laiks un aktīva spēle, Karsums zaudē Ābolam

05/01/2018 19:22

Šodien, 5.decembrī, Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) tika aizvadītas astoņas spēles, bet divās no tām laukumā devās arī Latvijas hokejisti.

Tā aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Pekinas “Kunlun Red Star” vienība pagarinājumā pieveica Hantijmansiskas “Yugra” vienību ar 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 1:0).

Spēles pirmie divi periodi noritēja līdzīgā cīņā, bet nevienas komandas centieni gūt vārtus nerealizējās. Krietni jautrāks izrādījās trešais periods. Proti, vispirms 12.minūtē viesi izmantoja skaitlisko vairākumu (par sešiem laukuma spēlētājiem). “Kunlun” metās atspēlēties, kas viņiem izdevās vien 36 sekundas pirms pamatlaika beigām, kad precīzi meta kanādietis Brendans Jips.

Kas vēl interesantāk, tikko izglābušies no zaudējuma, “Kunlun” ātri nokārtoja uzvaru pagarinājumā, kad jau 17.sekundē bija precīzs krievu aizsargs Rinats Ibragimovs.

Kulda darbojās otrajā aizsargu pārī, bet kopumā laukumā atradās nepilnas 23 minūtes, kuru laikā bija ļoti aktīvs un veica četrus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Tikmēr spēli izbraukumā aizvadīja arī Mārtiņa Karsuma Maskavas “Dynamo”, kas tikās ar Arta Ābola un Kristapa Sotnieka pārstāvēto Toljati “Lada”. “Lada” šajā spēlē uzvarēja ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0).

Sotnieks spēlei netika pieteikts. Aizsargs iepriekšējā “Lada” spēlē, kura notika vēl 29.decembrī, pēc ilgstošas traumas ārstēšanas atgriezās laukumā, taču šoreiz atkal nebija pieteikumā. Pirms tam aizsargs nespēlēja divus ar pusi mēnešus. Viņa sakarā izteicies arī Ābols. Lasiet šeit.

Toties vesels bija Karsums, kurš laukumā pavadīja 16 minūtes, bet pa vārtiem nemeta. Tā vieta viņš izdarīja trīs spēka paņēmienus un vienā no diviem iemetieniem.

Kārtējo uzvaru izcīnīja līgas līdere Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, kas viesos ar 6:2 (4:0, 1:1, 1:1) droši uzveica Čeļabinskas “Traktor”. Uzvarētājiem divus vārtus guva nesen komandai pievienojušais norvēģis Patriks Tūresens. Iepriekš SKA bija zaudējusi pēdējos divos mačos.

Graujošu uzvaru izcīnīja arī SKA tuvākā sekotāja Maskavas CSKA, kas viesos ar 7:0 (3:0, 2:0, 2:0) iznīcināja Maskavas apgabala “Vitjaz”.

Pirmo vietu Austrumu konferencē atguva Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kas savu skatītāju priekšā ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) uzveica Minskas “Dinamo”. Lielsku spēli demonstrēja mājinieku vārtsargs Jakubs Kovaržs, kurš jau ceturto reizi šosezon palika nepārspēts.

Citu spēļu rezultāti:

Habarovskas “Amur” (Krievija) – Omskas “Avangard” (Krievija) 0:4 (0:1, 0:3, 0:0);

Vladivostokas “Admiral” (Krievija) – Novosibirskas “Sibirj” (Krievija) 2:3 (1:0, 1:0, 0:2, 0:1) – pagarinājumā;

Magņitogorskas “Metallurg” (Krievija) – Jaroslavļas “Lokomotiv” (Krievija) 4:1 (3:0, 0:0, 1:1).