Kuldas pārstāvētā “Severstal” pārspēj Minskas “Dinamo”; Indrašim un Rēdliham zaudējumi

14/10/2018 21:04

Svētdien mačus Kontinentālajā hokeja līgā aizvadīja Artūra Kuldas, Krišjāņa Rēdliha, Mika Indraša un trenera Boba Hārtlija pārstāvētie klubi.

Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstal” viesos ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Minskas “Dinamo” vienību.

Kulda laukumā pavadīja 16 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā rezultativitātes punktiem neizcēlās, taču maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Tāpat maču aizvadīja Krišjāņa Rēdliha pārstāvētā Ķīnas “Kunlun Red Star”, kas viesos ar 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) atzina Bratislavas “Slovan” pārākumu.

Rēdlihs uz ledus pavadīja 21 minūti un desmit sekundes, kuru laikā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Latvietim bija ceturtais lielākais spēles laiks komandā, taču aizsargs ne reizi neapdraudēja pretinieku vārtus.

Zaudējumu svētdien piedzīvoja arī Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo” vienība, kas savā laukumā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) piekāpās Jaroslavļas “Lokomotiv” hokejistiem.

Miks spēlēja 12 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā ne reizi nemeta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu mīnus divi.

Vēl maču aizvadīja Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” komanda, kas ar 5:3 (1:1, 1:1, 3:1) savās mājās pārspēja Astanas “Baris” hokejistus. Hārtlija pārstāvētajai vienībai tā bija 14.uzvara šosezon.

Rietumu konferences vadībā ar 30 punktiem 18 spēlēs ir Maskavas CSKA, no kuras par četriem punktiem atpaliek 16 mačus aizvadījusī Sanktpēterburgas SKA. Tālāk ar 25 punktiem ir vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit”, bet sesto vietu ar 17 punktiem 17 dueļos ieņem Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak”. Septītā ar 16 punktiem 17 dueļos ir Rīgas “Dinamo”, devītā ar 14 punktiem 18 spēlēs ir “Severstaļ”. Tikmēr Maskavas “Dinamo” ar 13 punktiem ir 11.vietā.

Savukārt Austrumu konferencē Jekaterinburgas “Avtomobilist” ir maksimāli iespējamie 36 punkti 18 mačos, bet 29 punkti ir “Avangard” kontā. Tikmēr devītajā vietā ar 17 punktiem 17 dueļos ir “Kuņluņ Red Star”.