Kuldas “Severstal” izlaiž uzvaru un piekāpjas “Sochi”

19/11/2018 21:39

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) trešo sakāvi pēc kārtas piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstal”, kas priekšpēdējā minūtē izlaida uzvaru un ar 4:5 pēcspēles metienos zaudēja “HC Sochi”.

Mača rezultāts tika atklāts 12. minūtē, “Severstal” panākot 1:0 savā labā, tomēr jau pēc nieka trim minūtēm vadību bija pārņēmuši “Sochi” – 2:1. Turpinājumā abas komandas vairākkārt apmainījās ar precīziem raidījumiem, pusotru minūti pirms beigām “Severstal” piederot minimālam 4:3 pārsvaram.

Tomēr 72 sekundes līdz pamatlaika beigām soms Jirki Jokipaka izrāva neizšķirtu (4:4), novedot maču līdz pagarinājumam. Tas beidzās bez vārtu guvumiem, kamēr pēcspēles metienu sērijā vienīgais precīzais raidījums padevās sočietim Sergejam Bočarovam – 5:4.

Kulda laukumā pavadīja 23:58 minūtes, kas bija lielākais spēles laiks starp visiem laukuma spēlētājiem. Šajā laikā Latvijas hokejists izdarīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu.

Kulda aizvadītajās 30 spēlēs ir guvis divus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. “Severstal” ar 20 punktiem KHL Rietumu konferencē ir pēdējā – 12. pozīcijā.

Tikmēr piekto uzvaru pēdējos sešos mačos izcīnījusi Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Austrumu konferences vicelīdere Omskas “Avangard”, kas viesos ar 4:2 apspēlēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Visbeidzot desmito panākumu pēc kārtas un piekto sauso uzvaru pēdējās astoņās cīņās izcīnīja Rietumu konferences līdere Maskavas CSKA, kas ar 4:0 sakāva Bratislavas “Slovan”.

KHL regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Habarovskas “Amur” (Krievija) – Minskas “Dinamo” (Baltkrievija) 3:4 (1:1, 0:1, 2:1, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Vladivostokas “Admiral” (Krievija) – Maskavas “Spartak” (Krievija) 2:4 (0:1, 1:1, 1:2);

Čerepovecas “Severstal” (Krievija) – “HC Sochi” 4:5 (1:2, 2:0, 1:2, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (Krievija) – Omskas “Avangard” (Krievija) 2:4 (1:1, 0:0, 1:3);

Maskavas CSKA (Krievija) – Bratislavas “Slovan” (Slovākija) 4:0 (1:0, 2:0, 1:0).