Kuldas “Severstaļ” sagrauj “Traktor”, pārtraucot neveiksmju sēriju

23/10/2018 21:34

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kārtējā mačā latviešu aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas “Severstaļ” mājās ar 4:0 sakāva Čeļabinskas “Traktor”, tādējādi pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Rezultāts šajā mačā tika atklāts tikai pašā tā vidū, kad precīzu raidījumu izdarīja Konstantīns Korņejevs – 1:0 “Severstaļ”. Turpinājumā mājinieki otrā perioda izskaņā spēja dubultot savu pārsvaru (2:0).

Arī trešajā trešdaļā neliels pārsvars piederēja “Severstaļ”, kas guva vēl divus bezatbildes vārtus, izcīnot uzvaru ar 4:0. Čerepovecas vienība vairāk par vieniem vārtiem pamatlaikā nebija iemetusi jau pēdējās sešās cīņās pēc kārtas.

Kulda spēlēja mājinieku otrajā aizsargu pārī, laukumā pavadot 20:39 minūtes, kā arī šajā laikā izdarot vienu spēka paņēmienu.

“Severstaļ” ar 22 spēlēs iegūtiem 17 punktiem Rietumu konferencē pacēlās uz desmito pozīciju.

Tikmēr otrajā vakara mačā Jaroslavļas “Lokomotiv” ar pūlēm noturēja pirmajās 40 minūtēs iegūto trīs vārtu pārsvaru, ar 3:2 pārspējot Magņitogorskas “Metallurg”. Divi vārti uzvarētāju rindās kanādietim Brendonam Kozunam.