Kuldas “Severstaļ” trešais zaudējums pēc kārtas KHL

21/10/2018 20:02

Likstas uzbrukumā turpinās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Čerepovecas “Severstaļ”, kas šovakar ar 1:2 pagarinājumā mājās piekāpās Magņitogorskas “Metallurg”, piedzīvojot piekto neveiksmi pēdējās sešās spēlēs.

Abas komandas vārtus pamatlaikā guva otrajā periodā, kamēr pagarinājumā uzvaru viesiem izrāva pieredzējušais snaiperis Sergejs Mozjakins – 2:1. “Severstaļ” KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ar 15 punktiem atrodas 11. pozīcijā.

Aizsargs Artūrs Kulda laukumā pavadīja 17:49 minūtes, šajā laikā veicot trīs spēka paņēmienus un izdarot vienu metienu pa vārtiem.

Citās KHL spēlēs līgas līdere Jekaterinburgas “Avtomobilist” pagarinājumā viesos ar 2:1 uzveica Jaroslavļas “Lokomotiv”, kamēr Maskavas CSKA papildlaikā ar 2:1 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA.

Savukārt Čehijas augstākajā hokeja līgā Triņecas “Ocelarži” (16 punkti, 10. vieta) ar 3:2 apspēlēja Homutovas “Pirati”.

Uzvarētājiem uzbrucējs Roberts Bukarts laukumā bija vien 5:27 minūtes, iegūstot negatīvu lietderības koeficientu -1, kā arī aizsargs Guntis Galviņš 18:32 minūtēs ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās.

Visbeidzot Hradeckrāloves “Mountfield” (26 punkti, 2. vieta) viesos ar 1:4 atzina “Mlada Boleslav” pārākumu.

Zaudētājiem trīs metienus pa vārtiem izdarīja un divas soda minūtes 18:07 minūtēs nopelnīja aizsargs Oskars Cibuļskis, kamēr uzbrucējs Māris Bičevskis 13:20 minūtēs nopelnīja divas soda minūtes.