Kuļibaba: Mums neizdevās izmantot vairākumu, bet pretinieki to izmantoja trīs no piecām reizēm

07/11/2021 20:12
Valērijs Kuļibaba

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Rīgas “Dinamo” neizdevās izmantot vairākumus mačā pret Helsinku “Jokerit”, kā iemeslu zaudējumam minēja galvenā trenera pienākumu izpildītājs Valērijs Kuļibaba. Jau ziņots, ka Rīgas “Dinamo” mājas spēlē ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:2, 1:1) otro reizi šosezon piekāpās Helsinku “Jokerit”.

“Mums neizdevās izmantot vairākumu, bet pretinieki to izmantoja trīs no piecām reizēm,” teica Kuļibaba. “Pirmajā periodā komanda izpildīja uzdevumu, kas bija disciplīna, nebaidīties spēlēt pret tik spēcīgu pretinieku un kontrolēt ripu.”

Rīgas komandai tagad būs nedēļu garš pārtraukums un nākamā spēle tiks aizvadīta tikai 15.novembrī, kad mājās tiks uzņemta Riharda Bukarta pārstāvētā Vladivostokas “Admiral”. Kuļibaba teica, ka šo laiku rīdzinieki izmantos lietderīgi un pirmkārt, visiem vajag izveseļoties un atpūsties, un pēc tam arī sagatavoties nākamajām spēlēm.

Savukārt “Jokerit” galvenais treneris Lauri Marjameki norādīja, ka ir grūti spēlēt pēc gariem izbraukumiem, taču viņš bija apmierināts ar šodienas spēli un to, kā izdevās spēlēt vairākumā un uzvarēt iemetienos. Viņš arī paslavēja komandas vārtsargu Janni Juvonenu. Kopvērtējumā Rietumu konferencē pēc 26 aizvadītām spēlēm Rīgas “Dinamo” atrodas desmitajā pozīcijā ar izcīnītiem 23 punktiem.