“Kunlun Red Star” ĢM: Lēmums par Dzierkalu pagaidām nav pieņemts

01/08/2021 19:01

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Pekinas “Kunlun Red Star” ģenerālmenedžeris Ņikita Feoktistovs sarunā ar “Sport24” atklājis organizācijas plānus uz latviešu uzbrucēju Mārtiņu Dzierkalu.

Iepriekš vēstīts, ka Rīgas “Dinamo” un “Kunlun Red Star” veica maiņas darījumu, katrai iegūstot tiesības uz spēlētāju – Latvijas klubam tas bija Hanters Šinkaruks, bet Ķīnas vienībai – Dzierkals. Taču, ja “Dinamo” uzreiz parakstīja kontraktu ar Šinkaruku, tad par Dzierkala nākotni Pekinas vienībā vēl ir daudz jautājumu.

“Mēs nemainījāmies ar spēlētājiem, bet ar tiesībām uz spēlētājiem, tās ir divas principiāli dažādas lietas. Iegūstot tiesības uz hokejistu, klubs pats var lemt, ko darīt – parakstīt kontaktu, atdod tās tiesības kādam citam vai vienkārši tās turēt, lai konkurentiem nebūtu iespējas pastiprināties. Rīdzinieki parakstīja kontraktu ar Šinkaruku, mēs ar Dzierkalu – nē. Lēmums vēl nav pieņemts. Iespējams, mēs noslēgsim līgumu, bet, iespējams, saņemsim kādu interesantu piedāvājumu no cita kluba un veiksim maiņu. Laiks rādīs,” teica Feoktistovs.

Aizvadītajā sezonā Dzierkals “Dinamo” rindās aizvadīja 52 spēles, kurās guva desmit vārtus un izdarīja 14 piespēles. Ar 24 punktiem viņš kļuva par otro rezultatīvāko spēlētāju komandā.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…