“Kunlun Red Star” treneris par pēdējo vietu: Ir nospēlēti tikai 15 mači, priekšā vēl 45

Aleksejs Kovaļovs, sportazinas.com
Aleksejs Kovaļovs | Foto: Pekinas "Kunlun"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Pekinas “Kunlun Red Star” galvenais treneris komentējis komandas atrašanos pēdējā vietā visā līgā.

Jau ziņots, ka ceturtdien, 15. oktobri “Kunlun Red Star” negaidīti guva pirmo panākumu sezonā, apspēlējot Ufas “Salavat Yulaev” ar 5:3. Formāli tā bija otrā uzvara, tomēr pirmais panākums tika gūts bez cīņās par Jaroslavļas “Lokomotiv” neierašanos uz spēli.

“Ir nospēlēti tikai 15 mači, priekšā vēl 45. Izredzes ir vienmēr un visiem, ja ir velme un ja visi ir veseli. Ja komandas gars kļūs stiprāks, mēs varēsim cīnīties par “play-off”. Uzvara pār “Salavat Yulaev” ir pirmais solis, lai saprastu, ka mēs varam uzvarēt tikai pateicoties komandas darbībām – kad esam vienoti un necenšamies apspēlēt pretinieku individuāli. Iespējams, mums nav tik daudz talanta, tomēr “Kunlun Red Star” hokejisti sāk saprast panākuma recepti, lai svinētu uzvaras KHL spēlēs,” teica Kovaļovs.

Ar pieciem punktiem 15 mačos “Kunlun Red Star” ieņem pēdējo vietu gan Austrumu konferencē, gan visā līgā. No “play-off” zonas Ķīnas klubu šķir 10 punkti.

Iepriekš vēstīts, ka koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ, “Kunlun Red Star” mājas spēles aizvada Maskavas apgabala pilsētā Mitiščos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par