“Kunlun Red Star” treneris: Viens aizsargs teica – ja maksāsiet vairāk, tad arī spēlēšu labāk

27/01/2021 15:06

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Pekinas “Kunlun Red Star” galvenais treneris Aleksejs Kovaļovs sarunā ar “Sport-Express” pastāstījis par attiecībām komandā starp krievu spēlētājiem un ārzemniekiem.

Jau ziņots, ka koronavīrusa izplatības dēļ Ķīnas klubs šosezon spēlē Maskavas apgabala pilsētā Mitiščos ar krietni mazāku budžetu. Tas ietekmēja arī komandas komplektāciju, jo pirmajās nedēļās “Kunlun Red Star” rindās pārsvarā spēlēja krievu hokejisti, kuri bija nevajadzīgi citiem klubiem. Vēlāk klubs piesaistīja vairākus ārzemniekus, tajā skaita Gunāru Skvorcovu, kurš sezonas laikā pārgāja uz Rīgas “Dinamo”.

“Daži hokejisti ar NHL pieredzi domā, ka viņi prot visu. Bet man pašam ir tāda pieredze, kad pēc vairākiem gadiem atgriezos Krievijā, nemaz nebija tik viegli mainīt savu spēli,” stāsta pieredzējušais uzbrucējs ar vairāk nekā 1000 spēļu pieredzi NHL.

“Budžeta dēļ tika nogriezti kontrakti. Ārzemniekiem tas bija par daudz. Krieviem ir tā – jā, naudu nemaksā, bet mums patīk pierādīt, ka mēs kaut ko varam, zinām, ka kaut kad mūsu darbs tiks novērtēts. Ārzemniekiem uztvere ir pavisam cita. Bija pat incidents ar vienu aizsargu, kurš teica – maksājiet man vairāk, tad arī labāk spēlēšu. Pēc šādiem vārdiem man viss kļuva skaidrs,” pieredzē dalās Kovaļovs.

Ar 30 punktiem 47 mačos “Kunlun Red Star” ieņem pēdējo, 12. vietu Austrumu konferencē. Komanda vairs nevar kvalificēties izslēgšanas turnīram.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…