“Kunlun Red Star” un “Torpedo” spēlē tiesneši izraksta 138 soda minūtes

21/12/2019 17:25

Negaidīti rupji noslēdzās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēle starp Pekinas “Kunlun Red Star” un Ņižņijnovgorodas “Torpedo”. Rezultātam esot 2:6, mājinieki izprovocēja vairākus kautiņus, mača laikā nopelnot 91 soda minūti.

Pirmajā trešdaļā nekas neliecināja par sagrāvi, jo pēc 20 minūtēm Ķīnas komanda bija vadībā ar 2:1. Nākamajā periodā viesi panāca 2:5, savukārt 11 minūtes pirms sirēnas Džordans Šrēders palielināja viesu pārsvaru līdz 2:6. Līdz ar to “Kunlun” spēlētāju pacietība beidzās un viņi izprovocēja vairākus kautiņus. Pirmajā no tiem “Torpedo” palika bez Denisa Baranceva, taču saņēma iespēju spēlēt piecatā pret četriem, kas tika izmantota – 2:7.

Līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās, bet diviem mājinieku hokejistiem laukums bija jāpamet pirms mača beigām. Harets Hants saņēma 5+10+20 minūšu sodu par kautiņu, savukārt Lukass Loharts tika sodīts ar 5+20 minūtēm par bloķēšanu. Spēles laikā “Kunlun” sakrāja 91 soda minūti, bet pretinieki – 47.

Ar šādu spēles gaitu nebija apmierināts “Torpedo” galvenais treneris Deivids Nemirovskis: “Tādas epizodes mēdz notikt hokejā, bet tie nepadara līgu labāku. Tas, kas šodien notika, nav pieļaujami. Domāju, ka līga iepazīsies ar šo situāciju un to izlabos,” kanādiešu speciālistu citē “Championat”.

Citās spēlēs šodien Vladivostokas “Admiral” sagrāva Minskas “Dynamo” ar 5:1, Čeļabinskas “Traktor” papildlaikā pieveica Ņižņekamskas “Neftekhimik” ar 2:1, Jaroslavļas “Lokomotiv” ar 3:2 pārspēja Čerepovecas “Severstal”, Kazaņas “Ak Bars” zaudēja Novosibirskas “Sibir” ar 0:3, bet Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” vienība ar 2:1 uzvarēja Ufas “Salavat Yulaev”.