“Kunlun Red Star” uz viļņa? “Ķīnas” klubs apkauno “Torpedo” un svin otro uzvaru pēc kārtas

19/10/2020 21:46
Kunlun Red Star hokejisti

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Pekinas “Kunlun Red Star” parūpējās par pārsteigumu, visai negaidīti apspēlējot Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar 3:1.

Pēc Hantera Šinkaruka, Ivana Ņikoļišina un Alekseja Toropčenko vārtiem rezultāts bija 3:0, vienīgo ripu “Torpedo” labā iemeta Danīls Iļjins. Ķīnas klubam no Maskavas apgabala tas bija otrs pašu gūtais panākums pēc kārtas, bet kopā komandai ir trīs uzvaras – viena no tām ir par pretinieku neierašanos uz spēli.

Helsinku “Jokerit” ar 1:4 piekāpās Habarovskas “Amur” hokejistiem.

Jānis Kalniņš šo spēli noraudzījās no rezervistu soliņa, bet viņa konkurents Andress Lindbeks atvairīja 28 no 32 metieniem.

Vienīgo precīzo metienu “Jokerit” rindās izpildīja Miko Lehtonens, kamēr uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Aleksandrs Poluņins un Vladimirs Butuzovs.

Kalniņš un Lindbeks šosezon katrs aizvadījuši pa septiņiem mačiem. Lindbeks šajā laikā atvairījis 91,2% metienu, kamēr Kalniņš ticis galā ar 92,6% metienu.

Sanktpēterburgas SKA ar 4:1 sagrāva Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas apgabala “Vityaz”. 13 minūšu laikā mājinieki panāca trīs vārtu pārsvaru. Spēles vidū “Vityaz” uzbrucējs Matiass Tedenbe panāca 3:1, trešajā periodā Mīro Altonens palielināja pārsvaru līdz 4:1, bet minūti pirms sirēnas punktu pielika Jakovs Treņins – 5:1.

Daugaviņš 19:05 minūšu laikā izdarīja vienu metienu un izprovocēja pretinieku uz vienu noteikumu pārkāpumu.

Vēl šodien Novosibirskas “Sibir” piedzīvoja sesto neveiksmi pēc kārtas, zaudējot Kazaņas “Ak Bars” ar 1:3, bet “Sochi” ar 0:2 zaudēja Ufas “Salavat Yulaev”.

Šodien bija jānotiek arī Rīgas “Dinamo” un Magņitogorskas “Metallurg” mačam, tomēr tas tika atcelts, jo “Dinamo” komandā ir Covid-19 uzliesmojums.