Kur gan bez kapteiņa – arī Daugaviņš pievienosies izlasei PČ

22/02/2024 12:19
Nokopēts
Kaspars Daugaviņš

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš apstiprinājis pievienošanos valstsvienības treniņnometnei pirms gaidāmā pasaules čempionāta.

Daugaviņš kļuvis par otro spēlētāju, kurš devis akceptu par pievienošanos izlasei – vakar par to pašu paziņoja Kristiāns Rubīns. “Sveiciens visiem hokeja draugiem Latvijā no Slovākijas. Kārtējais hokeja pavasaris tuvojas, un ar nepacietību gaidu iespēju cīnīties par vietu Latvijas izlases sastāvā uz gaidāmo pasaules čempionātu,” Latvijas Hokeja federācijas publicētajā paziņojumā teica Daugaviņš.

35 gadus vecais Daugaviņš aizvada ļoti veiksmīgu sezonu Slovākijas čempionāta komandā Mihalovces “Dukla”, kur 42 spēlēs viņš sakrājis 46 (10+36) punktus – uzbrucējs ir līgas sestais rezultatīvākais spēlētājs un otrais labākais piespēlētājs.

Pērn Daugaviņš pēc viena gada pārtraukuma nolēma atgriezties izlasē, palīdzot Latvijai izcīnīt bronzas medaļas Rīgā un Tamperē notikušajā pasaules čempionātā. Daugaviņam tas bija karjerā 11. pasaules čempionāts.

2024.gada pasaules čempionāts norisināsies no 10. līdz 26.maijam Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā. Šogad A apakšgrupas spēles notiks Prāgā, tajās tiksies Kanādas, Somijas, Šveices, Čehijas, Dānijas, Norvēģijas, Austrijas un Lielbritānijas komandas. Savukārt B apakšgrupas spēles, kur izlozes kārtībā nokļuva arī Latvijas izlase, notiks Ostravā – tajās startēs arī ASV, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas,, Francijas, Kazahstānas un Polijas komandas. Latvija savu pirmo spēli aizvadīs 11.maijā pret Poliju.

Bronzas vārtu autors apstiprina pievienošanos izlasei arī šī gada PČ

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām