“Kurbada” menedžeris par kluba bāzi: Mums principā ir viss kā Šveicē

27/09/2023 16:15
Nokopēts
Denijs Romanovskis

“Optibet” hokeja līgas (OHL) kluba “Kurbads” menedžeris Denijs Romanovskis sarunā ar “Latvijas Televīziju” paudis viedokli, ka arī Latvijā var uzbūvēt konkurētspējīgu hokeja piramīdu, kura nav sliktāka par labākajiem ārzemju piemēriem.

Jau vēstīts, ka šosezon OHL atgriešanos piedzīvojusi “Kurbads” vienība, kura iepriekšējos divus gadus pavadīja Igaunijas čempionātā. Tomēr, atšķirībā no pēdējās sezonas OHL, šī ir pavisam cita komanda, kuras kodolu veido tās sistēmas audzēkņi.

Romanovskis uzsver – lai kāds būtu OHL līmenis, ar ilgtermiņa darbu ir iespējams piesaistīt skatītājus. “Tas pats mūsu piemērs. Hokeja klubā “Kurbads” nav jābūt NHL spēlētājiem, lai uz mūsu spēlēm cilvēki nāktu un atbalstītu. Radi to atmosfēru, strādā sociālajos tīklos, parādi kaut kādus insaidus no komandas, to, ko parastie cilvēki neredz,” pārliecināts kluba menedžeris.

Viņš arī uzsvēris, ka “Kurbada” audzēkņiem visi treniņu apstākļi nodrošināti visaugstākajā līmenī. “Tas, ko mēs varam piedāvāt, ir top produkts. Sakot ar halli, metienu zonām, piebūvēm, sporta zālēm. Mums principā ir viss kā Šveicē. Ja paskatāmies top bāzes Šveicē, tad mums principā viss tieši tas pats.”

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
2.3
3.5
2.95
2.5
3.25
2.8
4.75
5.25
1.48
2.6
3.2
2.8
2.4
-
1.53
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām