“Kurbads” iesūdz tiesā Latvijas hokeja federāciju

Andis Pikāns, sportazinas.com
Andis Pikāns Foto: LSM, LTV7/Sporta Studija

Latvijas hokeja virslīgas vicečempione “” iesūdzējusi Latvijas hokeja federāciju () Starptautiskajā Sporta tiesā Lozanā, vēsta Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāma”.

Latvijas komanda uzskata, ka čempionvienības “Mogo” sastāvā spēlējis hokejists, kurš to darīt nedrīkstēja – lielāko sezonas daļu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā pavadījušais uzbrucējs Rihards Marenis.

Kā zināms, Marenis sezonu sāka “Mogo” rindās, vēlāk izpelnoties izsaukumu un līgumu ar “Dinamo”, bet uz izšķirošajām spēlēm atkal atgriezās Latvijas čempionātā, kaldinot “Mogo” zelta medaļas.

Pēc pārejas uz “Dinamo” – Mareņa uzvārds netika svītrots no “Mogo” pieteikuma vietējam čempionātam, bet starptautiskie noteikumi paredz, ka hokejistu pārejas nevar notikt pēc 15.janvāra, proti, sezonu uzbrucējām vajadzēja noslēgt kā “Dinamo” pārstāvim un ne citādi.

“Kurbads” pozitīva lēmuma rezultātā var cerēt uz Latvijas čempionāta rezultātu anulēšanu.

Tiesa, iepriekš “Dinamo” hokejisti ar divvirzienu līgumiem sezonas noslēguma fāzē ir spēlējuši Latvijas čempionātā, bet tikai kluba oficiālajos fārmklubos, kamēr “Mogo” šāds statuss nav.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par