OHL līderi “Mogo” piedzīvo negaidītu zaudējumu pret “Liepāju”

26/01/2019 19:40

Negaidītu zaudējumu “Optibet” Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta mačā sestdien piedzīvoja kopvērtējuma līdere “Mogo”, kas izbraukumā ar rezultātu 4:5 (0:2, 1:2, 3:1) piekāpās “Liepājai”.

Lielisku maču “Liepājas” sastāvā aizvadīja Bruno Zabis, kuram divi vārti un divas rezultatīvas piespēles.

“Mogo” šajā mačā nonāca neapskaužamā situācijā, jo 37.minūtē rezultāts pēc Roberta Mamčica precīzā metiena kļuva 0:4. Otrā perioda beigās un trešā sākumā divreiz liepājnieku vārtsargu pārspēja Vladimirs Mamonovs, kas “Mogo” ļāva pietuvoties līdz 2:4.

Savukārt 46.minūtē Andris Siksnis jau samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr 51.minūtē lielā vairākuma laikā Aleksandrs Visockis atjaunoja “Liepājai” divu vārtu pārsvaru. Lai arī 20 sekundes pirms pamatlaika beigām Elviss Želubovskis vienus vārtus atspēlēja, no zaudējuma viesi neizglābās.

Līdz ar to “Mogo” komandai vietējā čempionātā pārtrūkusi četru uzvaru sērija, kamēr liepājniekiem šis bija tieši ceturtais panākums pēc kārtas.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam sestdien pie uzvaras tika iepriekšējo divu gadu Latvijas čempione “Kurbads”, kas izbraukumā ar 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos pārspēja Rīgas “Prizmu”.

Šī mača 16.minūtē rezultātu atklāja “Prizmas” hokejists Patriks Marcinkēvičs, tomēr 37.minūtē pieredzējušais Jānis Sprukts panāca izlīdzinājumu. Noslēdzošās trešdaļas pirmajā pusē Miks Komuls atkal vadībā izvirzīja mājiniekus, tomēr “Kurbads” izglābās no neveiksmes, kad 58.minūtē 2:2 panāca Jānis Straupe.

Beigās uzvarētājs tika noskaidrots pagarinājumā, kura otrajā minūtē panākumu viesiem nodrošināja Edgars Homjakovs.

Tikmēr citā sestdienas mačā graujošu uzvaru guva “Zemgale”/LLU, kas izbraukumā ar 9:2 (3:2, 2:0, 4:0) pieveica Hokeja skolu “Rīga”.

Uzvarētāju sastāvā ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās Ēriks Žohovs, kamēr ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās Rustams Begovs.

OHL kopvērtējumā pirmā ar 65 punktiem 28 spēlēs ir “Mogo”, bet 55 punkti 29 mačos ir “Prizmai”. Aiz abām vadošajām komandām ar 54 punktiem ir “Zemgale”/LLU, bet tālāk ar 52 punktiem seko “Kurbads”.

Tālāk ar 38 punktiem 28 mačos seko Hokeja skola “Rīga”, sestā ar 33 punktiem 29 cīņās ir “Liepāja”, kamēr četri punkti ir “Lido” vienībai.