“Kurbads” kapteinis Ozoliņš galotnē gūst vārtus un ieved komandu OHL pusfinālā

07/03/2024 21:35
Artūrs Ozoliņš

Kurbads” komandas kapteinim Artūram Ozoliņam gūstot vārtus 73 sekundes pirms pamatlaika beigām, vienība ceturtdien nodrošināja vietu “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pusfinālā, kurā tiksies ar “Mogo”/LSPA. Ceturtdaļfināla trešajā spēlē “Kurbads” viesos ar rezultātu 4:2 pārspēja Hokeja skolas “Rīga” vienību un sērijā līdz trīs uzvarām panāca 3-0.

Cīņas astotajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Aleksandrs Novikovs, bet četras minūtes vēlāk Antons Macijevskis vairākumā panāca 1:1. Otrā perioda devītajā minūtē Jāņa Bullīša vārtu guvums deva vadību “Rīgai”, taču divarpus minūtes vēlāk Ozoliņš realizēja vairākumu un izlīdzināja rezultātu.

Uzvaru nesošos vārtus Ozoliņš guva 73 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad vairākumā vārtu priekšā pielaboja Aleksandra Galkina mesto ripu. Spēles pēdējās sekundēs ripu tukšos vārtos iemeta Artūrs Mickevičs.

Otrā ceturtdaļfinālā Rīgas “Prizma” ir priekšā ar 2-1 pret Tallinas “Panter”. Šī pāra uzvarētāja pusfinālā tiksies ar “Zemgale”/LBTU.

OHL izslēgšanas turnīrā iekļuva sešas komandas. Ceturtdaļfināls notiek līdz trim uzvarām, bet pusfināls un cīņa par OHL kausu un Baltijas čempiontitulu norisināsies līdz četriem panākumiem.