“Kurbads” mājās iemet piecus, “Mogo” viesos sešus

01/03/2018 21:44

Latvijas hokeja virslīgas čempionāta pusfinālā šodien tika aizvadītas ceturtās spēles un pie panākuma tika HK “Kurbads” un HK “Mogo”.

“Kurbads” savā laukumā ar rezultātu 5:3 uzvarēja “Liepāja/Optibet” hokejistus un sērijā izvirzījās vadībā ar 3-1. Liepājnieki mača gaitā pirmajā periodā bija vadībā ar 2:0, bet trešās trešdaļas sākumā arī ar 3:2, taču nespēja nosargāt pārsvaru un piedzivoja zaudējumu.

Uzvarētājiem ar trīs vārtu guvumiem izcēļās Aleksandrs Galkins, bet pa reizei precīzi bija Jānis Sprukts un Mārtiņš Cipulis. Tikēr zaudētāju rindās precīzi bija Bruno Zabis, Māris Miezis un Egīls Kalns.

Citā mačā Jelgavā pie panākuma tika “Mogo” hokejisti, kuri ar 6:4 pārspēja “Zemgale/LLU”. Pēc otrā perioda laukuma saimnieki bija vadībā ar 3:1, taču pēdējā trešdaļā ielaida piecus vārtus. Uzvarētāju rindās pa diviem punktiem nopelnīja Aleksejs Širokovs, Rūdolfs Prūsis un Dmitrijs Moņa. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts tagad ir neizšķirts 2-2.

Abos pusfinālos piektā spēle norisināsies 4. martā, attiecīgi Liepājas ledus hallē un “Mogo” ledus hallē Rīgā.