“Kurbads” piesaista aizsargu ar Lielbritānijas čempionāta pieredzi

Ričards Birziņš, Sportazinas.com
Ričards Birziņš
Foto: eliteleague.co.uk

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) aizvadītās sezonas vicečempioni “Kurbads” piektdien vienojusies par sadarbību ar aizsargu Ričardu Birziņu, kurš iepriekš spēlēja Lielbritānijas hokeja augstākajā līgā.

Komanda jauniegūto hokejistu raksturo kā aizsargu, kurš var veidot spēli un lieliski ievadīt uzbrukumu. Tāpat hokejists labi darbojoties vairākuma izspēlēs.

“Pēdējos gadus esmu pavadījis dažādās ārzemju komandās gan Eiropā, gan ASV, un ir pienācis brīdis, kad gribu atgriezties mājās. Tāpēc esmu priecīgs, ka izdevās vienoties ar “Kurbads”, kura sastāvā zinu daudzus spēlētājus, un ticu, ka kopā esam spējīgi cīnīties par visaugstākajiem rezultātiem. Ar nepacietību gaidu jaunās sezonas sākumu,” teica 30 gadus vecais Birziņš.

Birziņš savā karjerā pārstāvējis arī Itālijas, Norvēģijas, Kazahstānas, Francijas un arī Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) komandas. Savukārt 2016./17.gada sezonu aizsargs uzsāka aizvadītā gada čempionvienības “Mogo” rindās.

Pēdējās divas sezonas Birziņš pavadīja Anglijas hokeja līgas komandā Kērkaldijas “Fife Flyers”, kurā kopumā nospēlēja 114 mačus, tajos izceļoties ar 50 rezultativitātes punktiem (10+40).

Iepriekš jau ziņots, ka “Kurbads” šogad pievienojies arī cits Latvijas hokejists Lauris Bajaruns, kurš iepriekš spēlējis Čehijā, Dānijā, Slovākijā, Francijā un Baltkrievijā.

Tikmēr vēl viens OHL klubs “Liepāja” savā paspārnē ieguvusi uzbrucēju Klāvu Plānicu, kurš jau iepriekš pārstāvējis šīs vienības rindas.

“Atgriežoties Liepājā, viennozīmīgi mani pārņem īpašas sajūtas, jo šeit apguvu hokeja pamatus un absolvēju vidusskolu,” stāstīja Plānics. “Sekojot līdzi Latvijas virslīgai, redzams, ka spēles kvalitāte uzlabojas, jo ar katru nākamo sezonu – Latvijā atgriežas meistarīgi spēlētāji, kā rezultātā ceļas arī līgas līmenis. Tāpēc prognozēju visai sīvu un interesantu sezonu, jo cīņā par titulu, iesaistāmies arī mēs.”

Par aizvadītās sezonas čempioniem tika kronēti “Mogo” hokejisti, bet gadu iepriekš triumfēja “Kurbads”, kas ir divkārtēji Latvijas čempioni.

>>>PIEVIENOJIES SPORTAZINAS.COM “TELEGRAM” GRUPAI ŠEIT<<<

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par