“Kurbads” pieveic “Mogo” un paceļas uz trešo pozīciju

24/11/2018 17:59
Juris Upītis

“Optibet” Latvijas hokeja līgas kārtas centrālajā spēlē svarīgu uzvaru svinējusi valsts čempione “Kurbads”, kas ar 5:2 apspēlēja principiālo sāncensi “Mogo”.

Kurbadieši stingrus pamatus uzvarai ielika jau pirmajā mača nogrieznī, kad mājiniekiem izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus, pārtraukumā dodoties ar 3:0 pārsvaru. Pa vienam precīzam raidījumam Ērika Žohova, Mārtiņa Giptera un Jēkaba Rēdliha kontā.

Otrajās divdesmit minūtēs “kreditori” uzsāka pakaļdzīšanos, Renāram Demiteram un Kasparam Saulietim pietuvinot viesus līdz minimālam deficītam uz rezultāta tablo – 2:3.

Izšķirošajā periodā gan atkal atdzīvojās mājinieki, Mārtiņam Porejam un Mārtiņam Cipulim nokārtojot “Kurbadam” uzvaru ar 5:2.

Līdz ar to “Kurbads” ar 17 mačos iekrātiem 30 punktiem ir trešā, kamēr “Mogo” ar 16 spēlēs nopelnītiem 38 punktiem saglabāja otro pozīciju.

Sīkstu pretestību līderei Rīgas “Prizmai” parādīja HS “Rīga” hokejisti, kas mājās pieredzējušajiem pretiniekiem piekāpās vien pagarinājumā – 2:3. Uzvaras un savus otros vārtus spēlē guva Aleksejs Širokovs.

“Prizma” ar 18 spēlēs iegūtu 41 punktu ir pirmā, kamēr “Rīgai” ir 24 punkti un tas šobrīd dod piekto pozīciju.

Visbeidzot “Liepāja/Optibet” izbraukumā pārspēja pārliecinoši pēdējā vietā esošo “Lido” komandu.

Liepājnieki ar 17 spēlēs iekrātiem 13 punktiem ir sestajā – priekšpēdējā – pozīcijā.