“Kurbads” revanšējas arī “Rīgai”, “Prizma” atgriežas OHL līderes godā

06/10/2018 16:28

“Optibet” hokeja līgā (OHL) otro pārliecinošo uzvaru pēc kārtas izcīnījusi čempionvienība “Kurbads”, kas sestdien izbraukumā ar 10:3 (4:0, 4:1, 2:2) sagrāva HS “Rīga” komandu. Tikmēr pēc uzvaras pār “Lido” turnīra līderpozīcijās atgriezusies “Prizma”.

“Kurbads” pirms trim dienām savā laukumā ar 7:1 neatstāja nekādas cerības “Prizmai”, tādējādi revanšējoties par piedzīvoto zaudējumu izbraukumā (1:2). Līdzīgs liktenis sagaidīja arī “Rīgu”, kas 15. septembrī viesos negaidīti pārspēja čempionus ar 4:3. Šoreiz “Kurbads” nepieļāva nekādas nejaušības – pēc nospēlētām 20 minūtēm tablo jau vēstīja 4:0 ciemiņu labā, savukārt 32. minūtē Renārs Valters panāca jau ļoti nepieklājīgo 7:0.

“Rīga” vēl otrajā trešdaļā spēja atspēlēt vienus vārtus, taču noslēdzošā perioda ievadā Martiņa Cipuļa un Jāņa Straupes precīzie raidījumi uzstādīja rezultātu 10:1. Atlikušajā laikā mājinieki spēja gūt vēl divus vārtus, tomēr “Kurbada” panākums mača noslēgumā tik un tā gana iespaidīgs – 10:3.

Viesu labā ar “hat-trick” jeb trim vārtu guvumiem (+ rezultatīva piespēle) izcēlās aizsargs Valters, savukārt trīs rezultatīvas piespēles izpildīja Deivids Sarkanis. Bez Cipuļa un Straupes vēl pa vārtiem guva Toms Hartmanis, Artūrs Logunovs, Edgars Homjakovs, Lauris Rancevs un Juris Upītis. “Rīga” sastāvā precīzi meta Aleksandrs Biškins, Kristaps Skrastiņš un Romāns Glazkovs.

OHL līderpozīcijās atgriezusies “Prizma”, kas sestdien ar 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) ne bez problēmām uzveica turnīra debitanti “Lido”. Miks Lipsbergs panākumu kaldināja gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, savukārt vēl pa reizei precīzi “Lido” cietoksnī meta Rihards Ķuzis, Edijs Brahmanis un Sandis Grīnbergs. Viesu sastāvā vārtus guva Edgars Kamoliņš un Igors Maloļetkins.

OHL kopvērtējums: 1. “Prizma” 19 punkti (8 spēles), 2. “Mogo” 17 (7), 3. “Kurbads” 15 (8), 4. “Zemgale/LLU” 8 (5), 5. HS “Rīga” 8 (7), 6. “Liepāja” 2 (6), 7. “Lido” 0 (5)