“Kurbads” titula aizstāvēšanu sāk ar septiņu ripu iemešanu “Liepājas” cietoksnī

08/09/2018 17:25
HK Kurbads, sportzinas.com

“Optibet” hokeja līgas (OHL) pirmās spēļu dienas noslēdzošajā mačā čempionvienība “Kurbads” bez īpašām problēmām ar rezultātu 7:1 (2:0, 2:0, 3:1) droši pārspēja “Liepāju”.

Mājinieku uzvaru ar diviem precīziem raidījumiem kaldināja Jānis Straupe, bet savu vārtu rēķinu jaunajā OHL sezonā šodien kopumā atklāji seši dažādi “Kurbads” spēlētāji – Straupe, Jānis Sprukts, Juris Štāls, Edgars Homjakovs, Renārs Valters un Lauris Rancevs, kura kontā arī rezultatīva piespēle trešo vārtu guvumā otrā perioda ievadā.

Ar divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās arī Toms Hartmanis, savukārt goda vārtus “Liepājai” cīņas priekšpēdējā minūtē guva Romāns Ņekļudovs.

Pēdējo divu gadu čempione “Kurbads” starpsezonā pagarināja līgumus ar pieredzējušajiem Spruktu un Mārtiņu Cipulu, savukārt klāt nākuši ilggadējie Rīgas “Dinamo” aizsargi Guntis Galviņš un Krišjānis Rēdlihs.

Jau vēstīts, ka dienas pirmajos OHL mačos jauno sezonu ar panākumiem atklāja Rīgas “Prizma” un “Mogo” vienības. Šovasar ievērojamus sastāva papildinājumus guvusī “Prizma” savā laukumā ar rezultātu 6:1 droši tika galā ar HS “Rīga”, savukārt allaž spēcīgā “Mogo” ne bez grūtībām noturēja uzvaru mājās pār turnīra debitanti “Lido” – 4:2.

“Kurbads” nākamo maču aizvadīs 12. septembrī, savā laukumā uzņemot pērna gada fināla pretinieci “Zemgali/LLU”, tikmēr “Liepāja” tajā pašā dienā uzņems “Rīgu”.