“Kurbads” vēlreiz savā laukumā atstāj uz nulles “Zemgali/LLU” un izvirzās priekšā ar 2-0

07/03/2019 22:04

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) “play-off” pusfinālā pēdējo divu gadu čempione “Kurbads” šovakar arī otrreiz atstāja “sausā” savus pērnā gada fināla pretiniekus “Zemgali/LLU”, izcīnot uzvaru mājās ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).

Sērijā līdz četrām uzvarām tādējādi “Kurbads” izvirzījušies priekšā ar 2-0, bet nākamās divas spēles notiks “Zemgales/LLU” laukumā Jelgavā.

Šodienas spēlē rezultātu desmitajā minūtē atklāja atklāja Jānis Straupe, bet 27. minūtē Jānis Sprukts panāca 2:0. Punktu mačam un vienlaikus “Kurbads” uzvarai 49. minūtē pielika Mārtiņa Giptera precīzais metiens.

Mājinieku vārtos Uldis Čalpa tika galā ar 21 viesu komandas hokejistu metienu.

Jau vēstīts, ka sērijas pirmajā mačā “Kurbads” guva vēl pārliecinošāku panākumu ar 4:0, tikmēr otrā pusfinālā pamatturnīra uzvarētajā “Mogo” pirmajā mačā ar 4:3 pārspēja “Prizmu”. Šī pāra otrais duelis paredzēts rītvakar.

Lotārs par leģendāro “Red Wings”: Vai pārbūve sākusies?
Tāpat kā “senatoriem” šī sezona neveiksmīga arī leģendārajam “Red Wings”. Jau tagad skaidrs, ka vienība jau trešo gadu pēc kārtas nespēlēs “play-off”. Kas pamatā Detroitas neveiksmēm? Vai komandu gaida pārbūve?