Kuriozs NBA – “Thunder” un “Hawks” pirmo puslaiku aizvada līdzīgas krāsas formas tērpos (FOTO)

27/02/2021 11:18
Džons Kolinss un Aizeja Robijs

Šonakt Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā starp Oklahomasitijas “Thunder” un Atlantas “Hawks” bija vērojama kurioza situācija, proti, spēles pirmo pusi abas komandas aizvadīja spēlējot līdzīgas krāsas formas tērpos.

“Thunder” basketbolisti maču uzsāka oranžas krāsas kreklos, kamēr “Hawks” bija tērpušies savā sarkanajā izbraukuma spēļu formas tērpā. Situācija atrisinājās pēc spēles pirmā puslaika, kad pēc līgas pieprasījuma “Thunder” nomainīja oranžos formas tērpus uz baltiem, jo ​​viesiem līdzi bija tikai sarkanas krāsas krekli.

“”Thunder” ir tērpušies nepareizās krāsās. Līgai vajadzēja paredzēt oranžās un sarkanās krāsas kombināciju,” teikts mājinieku paziņojumā. “Taču, tā kā “Hawks” izbraukumā paņēma tikai sarkano komplektu, mēs tērpsimies baltā.”

Tikmēr “Thunder” galvenais treneris Marks Deinolts pēc mača ar Atlantu atzina, ka spēles laikā nemaz nav pamanījis, ka komandas spēlē līdzīgas krāsas formas tērpos.

“Protams, es to nemanīju un, godīgi sakot, par to pat nedomāju. Mēs reaģējām uz situāciju, kad saņēmām līgas ziņojumu,” atklāja mājinieku stūrmanis. “Par to mani informēja puslaikā, kad iegājām ģērbtuvē. Puiši uzvilka balto kreklu, bet pēc tam mēs devāmies laukumā un aizvadījām otro puslaiku.”

Jau ziņots, ka mačā ar rezultātu 118:109 uzvaru svinēja “Thunder” (14-19), kas pēc 33 aizvadītām spēlēm ieņem 12.vietu Rietumu konferencē. Tikmēr “Hawks” (14-19) ierindojas vien par vienu pozīciju augstāk Austrumos, proti, 11.vietā.