Kurš bija labākais Latvijas izlases spēlētājs pret Zviedriju?

12/05/2017 00:51

Latvijas hokeja izlase ar sauso zaudējumu atzina Zviedrijas komandas pārākumu – 0:2. Sportazinas.com vērtēja četru Latvijas izlases hokejistu sniegumu. Kādam spēle padevās labāk, citām mazāk, bet hokejisti cīnījās un laukumā pierādīja, ka var cīnīties ar vienu no labākās aizsardzības komandām pasaulē.

Guntis Galviņš

Guntis Galviņš 2017 IIHF World Championship

Spēlēja droši aizsardzībā, dažos spēles momentos varēja nospēlēt gudrāk. Savā aizsardzības zonā stūrī cīnījās ar zviedru hokejistu, noliekot to uz zemes. Pēcāk zviedru hokejists paklupināja Girgensonu un Latvijai bija iespēja vairākumā. Aizsargam bija grūtāk spēlēt tuvā distancē ar pretiniekiem, jo zviedri bija ātri.

Vitālijs Pavlovs

Mārim Bičevskim apraugot savu jaundzimušo meitu Rīgā, Pavlovam pavērās iespēja aizvadīt pirmo spēli čempionātā. Aktīvi mēģināja traucēt zviedriem uzsākt uzbrukumu, jauda Vitālijam plūst pa visām varītēm. Otrā perioda izskaņā izpildīja labu spēka paņēmienu pret zviedru hokejistu.

Kaspars Daugaviņš

Aktīvi iesaistās divcīņās pie bortiem, tomēr pietrūkst eksplozivitāte. Redzams, ka kapteinis nav simtprocentīgi sadziedējis savas traumas. Vairākumā labi pietur ripu un var atdot neordināras piespēles caur vairāku hokejistu nūjām. Trešajā periodā vairākumā gribēja atdot gudru piespēli Indrašim, diemžēl, ripa iesprūda slidās. Otrajā vairākumā bija laba vārtu gūšanas iespēja, bet netrāpīja vārtu devītniekā. Trešā perioda beidzamajās minūtēs uzbrucējam bija laba iespēja izlīdzināt rezultātu.

Ralfs Freibergs

Ralfs Freibergs 2017 IIHF World Championship

Regulāri pielieto spēka spēli, kā ir iespēja, tā pieslēdzas uzbrukumam. Dažbrīd nenoturas kājās, bet cīņasspars aizsargam ir liels. Labs slidojums, līdz galam neizmanto savu potenciālu.