Kurš bija labākais pret Itālijas izlasi?

09/05/2017 19:51

Disciplinētā mačā, Latvijas hokejisti tomēr izrāva uzvaru pret Itālijas hokejistiem ar 2:1. Sportazinas.com vērtēja četru spēlētāju sniegumu. Šoreiz izvēlējāmies divus aizsargus un divus uzbrucējus.

Kristaps Sotnieks

Kristaps Sotnieks bija laukumā ne tikai kad zaudējām, bet arī kad guvām vārtus Foto: Reuters

Aizsarga piespēli viduszonā pārtvēra itāļi, aizskrēja pretuzbrukumā un guva pirmos vārtus spēlē. Pēcāk vienā no pretuzbrukumiem nobloķēja bīstamu metienu no tuvas distances, izlīdzinot savu kļūdu. Arī tālāk spēlē Toljati “Lada” aizsargs spēlēja stabili un savu kļūdu vienīgo vārtu zaudējumā nodzēsa ar uzviju. Lielu darbu Sotnieks izdara savā aizsardzības zonā – bloķē metienus, var atdot tālu pirmo piespēli. Bija laukumā kad Džeriņš guva pirmos vārtus.

Andris Džeriņš

Labi veidoja savas maiņas uzbrukumus, pretinieku zonā vairākkārt partneriem nokārtoja labus vārtu gūšanas momentus. Otrā perioda sākumā no vārtu priekšas varēja gūt otros vārtus komandas labā. Trešā perioda izskaņā guva uzvaras vārtus Latvijas izlases sastāvā. Džeriņa maiņa bija vispamanāmākā uzbrukuma zonā. Andris nevairās no fiziskas spēles un pie pirmās izdevības ir gatavs aizstāvēt komandas biedrus. Izskatās, ka aiziešana no Rīgas “Dinamo” nākusi tikai par labu gan Andrim, gan visam Latvijas hokejam!

Oskars Cibuļskis

Oskars Cibuļskis pārmāca pretinieku Foto: Reuters

Izdara daudz metienus pa pretinieku vārtiem no zilās līnijas. Nebaidās uzņemties iniciatīvu uz sevi, ieslidojas no savas zonas pāri visam laukumam. Cīnās pie bortiem, auguma parametri neļauj izgrūstīt lielus pretspēlētājus, bet garās rokas tiek pie ripām. Pārī ar Gunti Galviņu spēlē stabili.

Roberts Bukarts

Labi izmanto savas priekšrocības – metiens un ātrums. Pretinieku zonā vairākas reizes izdarīja metienus neapturot ripu, tomēr kaučuks bieži nesasniedza vārtu četrstūri. Trešā perioda ievadā izdarīja bīstamu metienu no zilās līnijas, bet ripa lidoja garām vārtiem. Bukarts bieži nokārtots labā metienu pozīcijā, bet iespējas netika izmantotas. Mēģinaja “uzņemties uz sevi” un lauzt spēles likteni ar metieniem no asiem leņķiem. Kopā ar Daugaviņu un Džeriņu veidoja visredzamāko uzbrucēju trijnieku. Atdeva piespēli Džeriņa uzvaras vārtos.