Kurtinaitis: Es gribētu saglabāt 90% no pašreizējās komandas

Rims Kurtinaitis un Jānis Timma, sportazinas.com
Rims Kurtinaitis un Jānis Timma | Foto: BC "Khimki"

Vienotās basketbola līgas () un Eirolīgas kluba Maskavas apgabala “Khimki” galvenais treneris sarunā ar Krievijas mediju “RIA Novosti” atzinis, ka ir apmierināts ar aizvadītās sezonas komandu un vēlētos lielāko daļu saglabāt arī nākamsezon.

“Tagad ir grūti kaut ko pateikt par kluba sastāva komplektēšanu. Mums bija dārga un laba komanda, es labprāt vēlētos to paturēt. Dažas pozīcijas pat varētu nostiprināt. Tas nav atkarīgs no trenera, jo es konkrēti nezinu par radītajām problēmām, ko izraisa situācija ar koronavīrusu. Viss būs atkarīgs no budžeta. Ja tas ir pietiekams, tad es gribētu saglabāt 90% no pašreizējās komandas,” pa tālruni sacīja Kurtinaitis.izteicās latviešu Jāņa Timmas un Daira Bertāna šīs sezonas treneris.

“Ja nāktos veidot jaunu komandu, tad būs zaudēts laiks adaptācijai un komandas darbam. Attiecīgi būs zaudēti seši mēneši augstas kvalitātes basketbola. Kā treneris gribētu visu atstāt, kā tas ir tagad , bet tā ir tikai mana vēlme. Man jāizvērtē iespējas,” piebilda treneris.

Jau ziņots, ka ULEB Eirolīgas sezona atcelta koronavīrusa pandēmijas radīto ierobežojumu dēļ. Timmas un Bertāna pārstāvētā  “Khimki” ar 13 uzvarām un 15 zaudējumiem ieņēma septīto vietu.

Iepriekš tika vēstīts, ka “Khimki” pirms jaunu līgumu parakstīšanas nākamajai sezonai grib sagaidīt Eirolīgas lēmumu par sezonas turpināšanu un gūt skaidrību, kādās Eiropas klubu sacensībās vienība startēs nākamgad.

Maskavas apgabala klubam ir ļoti svarīgs jautājums, vai arī nākamsezon tas saglabās vietu Eirolīgā, jo “Khimki” nav pastāvīgās Eirolīgas licences.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par