Kurtuā ielaiž “golu” starp kājām, “Real” izcīna uzvaru Zidāna 200. spēlē galvenā trenera postenī

14/06/2020 23:45

Spānijas futbola čempionāta 28.kārtas mājas spēlē Madrides “Real” jau pirmajā puslaikā nodrošināja trīs vārtu pārsvaru pār “Eibar”, svinot uzvaru spēlē ar rezultātu 3:1. Tagad Madrides klubs tikai par diviem punktiem atpaliek no čempionāta līderes “Barcelona”.

Mājinieki uzvaru nodrošināja jau līdz mača 37.minūtei. Vārtus ceturtajā minūtē guva Tonijs Kross, 30.minūtē – Serhio Ramoss un 37.minūtē – Marselu.

Ramoss guva vārtus no spēles ar labo kāju, pārtraucot savu ar galvu vai no 11 metru soda sitiena līnijas 16 spēļu gūto vārtu sēriju.

Marselo vārtu guvumu nosvinēja ar nolaišanos uz ceļgala, tādējādi atbalstīdams “Black Lives Matter” kustību, kas pēc Džordža Floida traģēdijas pārņemusi ASV.

Viesi no 57. līdz 59.minūtei veica trīs spēlētāju maiņas, un tieši uz maiņu laukumā divas minūtes iepriekš uznākušais Pedro Bigass 60.minūtē vienus vārtus atguva. Pēc stūra sitiena “Real” uzbrucējs Karims Benzema neveiksmīgi izsita bumbu no savas aizsardzības zonas, pēc kā “Eibar” futbolists raidīja bumbu vārtos. Bumba pēc sitiena mainīja lidojuma virzienu un izslīdēja starp vārtsarga Tibo Kurtuā kājām, kurš nespēja atvairīt sitienu.

Zinedinam Zidānam spēle pret “Eibar” kļuva par 200. maču Madrides “Real” galvenā trenera postenī. Iepriekšējās 199 tikšanās reizēs “Real” leģendārā franču futbolista vadībā izcīnīja 131 uzvaras, 42 reizes spēlēja neižšķirti, savukārt 26 spēlēs cieta sakāvi.

Madrides “Real” vēsturē tikai divi galvenie treneri ir vadījuši “Real” komandu ilgāku laiku – Migels Munozs (605 spēles) un Vinsents Del Boske (246 spēles).

Komandas atlikušās 11 spēļu kārtas aizvadīs mazāk nekā sešās nedēļās. Sezonu plānots noslēgt līdz 19.jūlijam.

Spānijas čempionāta vadībā ar 61 punktu 28 spēlēs ir “Barcelona”, par diviem punktiem mazāk ir Madrides “Real”, “Sevilla” seko ar 50 punktiem, bet ceturto līdz sesto vietu ar 46 punktiem ieņem Sansevastjanas “Real Sociedad”, kam ir 27 spēles, “Getafe” un Madrides “Atletico”.