Kuruca komandas biedrs Alens gatavs mainīt pozīciju laukumā

Džerets Alens, Rodions Kurucs, sportazinas.com
Džerets Alens un Rodions Kurucs | Foto: NBA

Latviešu basketbolista Rodiona Kuruca komandas biedrs Džerets Alens no Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” gatavs mainīt pozīciju laukumā, ja tas būs nepieciešams.

Alens ikdienā spēlē centra pozīcijā, taču viņš ir apņēmības pilns spēlēt arī kā ceturtais numurs. “Vienmēr daru visu, lai palīdzētu komandai uzvarēt,” medijam “New York Daily News” sacīja Alens. “Nezinu, kāda būs treneru sistēma nākamsezon, taču esmu gatavs spēlēt kā piektais un kā ceturtais numurs. Spēlēšu jebkur, kur man treneri liks”

21 gadu vecais talants Alens līdz šim aizvadījis divas sezonas NBA. Pagājušajā sezonā viņš 80 regulārā čempionāta mačos atzīmējās ar vidēji 10,9 punktiem un 8,4 atlēkušajām bumbām, bet piecās izslēgšanas spēlēs viņa rēķinā vidēji 11,0 punkti un 6,8 bumbas zem groziem.

Alens, kurš ir 2017. gada NBA drafta 22. numurs, savas karjeras laikā kopumā 152 regulārā čempionāta spēlēs izcēlies ar vidēji 9,6 punktiem un 7,0 atlēkušajām bumbām. Alens šovasar bija arī ASV izlases jauno talantu selekcijas nometnē, taču uz valstsvienību dalībai Pasaules kausam netika izsaukts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par