Kuruca pārstāvētā “Nets” nonāk soļa attālumā no sezonas beigām

21/04/2019 00:53
Bruklinas

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs sestdien netika laukumā, kamēr viņa pārstāvētā Bruklinas “Nets” komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Austrumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 108:112 (33:24, 30:33, 28:28, 17:27) piekāpās Filadelfijas “76ers”, nonākot viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām.

Sērijā līdz četrām uzvarām Filadelfijas vienība nonākusi vadībā ar 3-1. Nākamais mačs šajā duelī, kas var būt arī pēdējais, notiks otrdien Filadelfijā.

Kurucs iepriekšējās divas spēles sāka “Nets” sākumsastāvā, taču šoreiz laukumā nedevās.

“Nets” komandas rindās 25 punktus iemeta Keriss Leverts, kamēr pa 21 punktam iemeta D’Endželo Rasels un Džerets Alens.

Savukārt “76ers” sastāvā ar 31 punktu un 16 atlēkušajām bumbām atzīmējās Žoels Embīds, bet 24 punkti Tobiasam Herisam.

Labvēlīgākā gultnē kopumā šī spēle aizritēja “Nets” komandai, kas lielāko daļu mača atradās vadībā ar dažu punktu pārsvaru. Tomēr ceturtās ceturtdaļas izskaņā “76ers” pirmo reizi otrajā puslaikā pārņēma vadību. Pēdējās minūtes aizritēja punkts punktā, tomēr aukstasinīgāk nospēlēja Filadelfijas vienības basketbolisti, kuri guva trešo uzvaru šajā sērijā.

Jāpiebilst, ka mača gaitā izcēlās arī asumi (skatīt ŠEIT). Pēc Džoela Embīda rupja noteikuma pārkāpua pret Džeretu Alenu, asumos iesaistījās Džareds Dadlijs, kas pārauga masveida grūstīšanās, pēc kā no spēles tika izraidīts gan Dadlijs, gan “76ers” ārējās līnijas spēlētājs un viens no līderiem Džimijs Batlers.

“Nets” komanda NBA izslēgšanas turnīrā atgriezusies pēc trīs gadu pārtraukuma. Austrumu konferences kopvērtējumā tā ar 42 uzvarām 82 spēlēs bija sestā, kamēr “76ers” ar 51 panākumu ierindojās trešajā pozīcijā.

Pērn otro gadu pēc kārtas par NBA čempioniem kļuva Goldensteitas “Warriors”, kas finālsērijā ar 4-0 pieveica Klīvlendas “Cavaliers”.