Kuruca pārstāvētā “Nets” var izteikt vienu no labākajiem piedāvājumiem “Pelicans” par Deivisu

Entonijs-Deiviss-Pelicans-sportazinas
Jeff Chiu/Associated Press

Vairāku Nacionālās basketbola asociācijas () komandu pārstāvji uzskata, ka latviešu uzbrucēja Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” var izteikt vienu no labākajiem piedāvājumiem Ņūorleānas “Pelicans” komandai par vienības superzvaigzni Entoniju Deivisu.

Jau ziņots, ka Deiviss šīs sezonas laikā pieprasīja maiņu uz citu komandu. Viņu aktīvi vēl regulārās sezonas laikā centās iegūt Losandželosas “Lakers”, tomēr slavenajam klubam tas neizdevās.

Kā ziņo “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija, vairāku NBA komandu pārstāvji uzskata, ka vislabākās izredzes savā īpašumā iegūt Deivisu ir “Nets”, Bostonas “Celtics”, Ņujorkas “Knicks” un Losandželosas “Lakers” komandām.

Savukārt iepriekš izskanējusī informācija liecināja, ka Deiviss vēlētos parakstīt ilgtermiņa līgumu ar Milvoki “Bucks”, “Lakers”, Losandželosas “Clippers” vai “Knicks”, ja viņš tiktu aizmainīts uz kādu no šīm komandām.

Savukārt cits apskatnieks Flečers Makels izveidojis savu versiju maiņas darījumam, tajā iekļaujot Kurucu. Viņš uzskata, ka “Nets” varētu piedāvāt Kurucu, Džananu Musu, Karisu Lavertu, Džeretu Alenu, šī gada abas pirmās kārtas izvēles (#17 un #27), kā arī 2021. gada pirmās kārtas izvēli pret Deivisu.

Viņš uzskata, ka tādējādi varētu izdoties saglabāt D’Andželo Raselu, iegūt Deivisu un piesaistīt kādu brīvo aģentu, piemēram, Kairiju Ērvingu un izveidot komandu, kas var jau tuvākajā laikā cīnīties par titulu.

“Pelicans” tikai ar 6% iespējamību pamanījās iegūt pirmo numuru šī gada draftā. Tas nozīmē, ka komanda izraudzīsies Djūkas Universitātes komandas “Blue Devils” talantu Zionu Viljamsonu. Arī šis notikums neesot spējis mainīt Deivisa domas par maiņu uz citu klubu.

Interesanti, ja “Nets” maiņas darījumā iekļautu Kurucu un savā rīcībā iegūtu Deivisu, “Pelicans” komandā, iespējams, spēlētu divi latvieši, jo klubu aizvadītās sezonas izskaņā pārstāvēja Dairis Bertāns, ar kuru gan vēl nav pagarināts līgums.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par