Kuruca rezultatīvais sniegums kaldina “Nets” uzvaru pār “ķeltiem” (VIDEO)

15/01/2019 07:22

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets” sagādājusi trešo zaudējumu pēc kārtas Bostonas “Celtics” komandai, izcīnot panākumu ar 109:102.

Kurucs laukumā šoreiz bija 33 minūtes un 13 sekundes, izceļoties ar 19 gūtiem punktiem (5/7 – 2p., 2/4 – 3p., 3/3 – s.m.), savācot četras atlēkušās bumbas, pārtverot divas piespēles, izdarot vienu rezultatīvu piespēli, nopelnot trīs piezīmes, pieļaujot vienu kļūdu, kā arī pabeidzot spēli ar negatīvu +/- rādītāju “-7”.

Saspringtā pirmajā puslaikā neviena no komandām nespēja iegūt lielu pārsvaru, “Nets” vienībai pirmās 24 minūtes noslēdzot ar minimālu 46:45 vadību.

Izšķirošais izrādījās trešais ceturksnis, kurā pilnībā dominēja “Nets”, gūstot 44 punktus, kamēr savā grozā tika ielaists vien 21. Līdz ar to mājinieki ceturtdaļas noslēgumā bija ieguvuši apjomīgu 24 punktu pārsvaru – 90:66.

Noslēdzošajā ceturksnī “Celtics” spēja krietni samazināt mājinieku vadību, taču “Nets” uzvara tā pa īstam apdraudēta netika. Ar bilanci 22-23 “Nets” saglabā septīto vietu NBA Austrumu konferences kopvērtējumā.

“Nets” sastāvā šonakt lielisks bija D’Andželo Rasels, kura rēķinā 34 punkti, septiņas rezultatīvas piespēles un piecas atlēkušās bumbas. Tikmēr ar 19 punktiem un 12 bumbām zem groziem izcēlās Džerets Alens.

Viesiem 34 punktus guva Džeisons Teitums, savukārt 22 punktus pieplusoja Džeilens Brauns. Jāpiebilst, ka šonakt rezervē palika “Celtics” līderis Kairijs Ērvings.

Nākamo spēli “Nets” aizvadīs naktī uz 17. janvāri, viesojoties pie Džeimsa Hārdena pārstāvētās Hjūstonas “Rockets”.