Kuruca tālmetiens un spēle aizsardzībā neglābj “Nets” no zaudējuma tiešajai konkurentei

01/08/2020 00:06

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Bruklinas “Nets” piedzīvoja neveiksmi pirmajā mačā pēc sezonas atsākšanas, zaudējot Orlando “Magic” ar 118:128.

Šī spēle bija svarīga abām komandām, jo savā starpā tikās divas tiešas konkurentes – pirms mača “Nets” ar bilanci 30-34 ieņēma septīto vietu Austrumu konferencē, bet “Magic” ar 30-35 – astoto. Pirmajās 12 minūtēs abas vienības demonstrēja rezultatīvu basketbolu – 39:36. Tomēr nākamajā ceturtdaļā “Nets” piekliboja rezultativitāte – ja pretinieki iemeta 34 punktus, tad Bruklinas vienība tikai 20.

Arī pēc liela pārtraukuma “Nets” turpināja izniekot iespējas – Kuruca pārstāvētā komanda iemeta 23 punktus, bet ielaida 41. Noslēdzošajās 12 minūtēs abi klubi pārvarēja 100 gūto punktu atzīmi, Bruklina aizvadīja jaudīgu nogriezni, tomēr panākt pretiniekus Bruklinai tā arī neizdevās – 118:128.

Rodions Kurucs šo spēli sāka uz rezervistu soliņa. Viņam atvēlētajās 16:16 minūtēs latvietis atzīmējās ar septiņiem punktiem (2p. 1/1; 3p. 1/3; s.m. 2/2), sešām atlēkušajām bumbām un divām piespēlēm. Aizsardzībā Kurucs savāca visvairāk atlēkušo bumbu savā komandā – piecas.

Rezultatīvākais “Nets” komandā bija Timote Luvavu-Karabots ar 24 punktiem, tajā skaitā pieciem precīziem tālmetieniem. Savukārt pretiniekiem ar 24 punktiem izcēlās Evans Furnjē, ar 22 punktiem un 7 atlēkušajām bumbām – Nikola Vučevičs, bet Ārons Gordons sakrāja “double-double” – 10 punktus un 11 atlēkušās bumbas.

Nākamo maču “Nets” aizvadīs 2. augustā plkst. 21:00 pēc Latvijas laika pret Vašingtonas “Wizards”.