Kuruca treneris: Kopš Zvaigžņu spēles pārtraukuma nespēlējam labi uzbrukumā

Kenijs Atkinsons, sportazinas.com
Foto: Robert Sabo

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” galvenais treneris uzskata, ka kopš Zvaigžņu spēles pārtraukuma viņa vadītā vienība nespēlē labi uzbrukumā.

Viens no “Nets” vadošajiem spēlētājiem šosezon ir latvietis Rodions Kurucs, kurš aizvada savu debijas sezonu. Viņš sezonas ievadā galvenokārt spēlēja NBA Attīstības līgas vienībā Longailendas “Nets”, bet šobrīd ir stabils NBA vienības basketbolists.

“Nedomāju, ka komandai pietiek tikai ar spēcīgu aizsardzību, lai uzvarētu NBA. Ir jābūt spējīgiem abos laukuma galos un nepieciešams balanss,” portālā “New York Post” citēts Atkinsons.

Pēdējās 11 spēlēs kopš Zvaigžņu spēles pārtraukuma “Nets” ir 28. vietā NBA vidēji gūto punktu rādītājā, kas ir viens no sliktākajiem rādītājiem līgā. Šajā laikā komanda gan guvusi izcīnījusi sešus panākumus, bet piecas reizes zaudējusi.

“Kopš Zvaigžņu spēles pārtraukuma kopumā nespēlējam labi,” turpināja treneris. “Līdz ar to mums ir jāmeklē risinājumi. Spēles laikā mums lēmumi būtu jāpieņem ātrāk un jāizdara vairāk metieni. Pretinieki daudz uzmanības pievērs Džo Herisam [komandas vadošais tālmetienu izpildītājs] un viņi saprot, ka viņš ir nozīmīgs komandas spēlētājs, tādēļ ir jānodrošina viņam vairāk  metienu iespējas.”

“Nets” šobrīd Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto vietu, bet regulārajā čempionātā Bruklinas vienībai ir vēl 12 mači. Tie gan ir pret vairākām vadošajām komandām, kas var sarežģīt “Nets” izredzes kvalificēties “play-off”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par