Kurucam “danks”, “Nets” veic fantastisku atspēlēšanos un izrauj uzvaru (VIDEO)

20/03/2019 07:51

Aizvadītājā naktī fantastisku atspēlēšanos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē veica latvieša Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas “Nets”, kas viesos ar 123:121 (25:38, 33:28, 20:37, 45:18) apspēlēja Sakramento “Kings” vienību.

Kurucs laukumā pavadīja 32 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā latvietis atzīmējās ar sešiem gūtiem punktiem, četrām atlēkušajām bumbām, diviem bloķētiem metieniem un divām pārtvertām bumbām. Latvietim šis bija ilgākais spēles laiks kopš 15. janvāra uzvaras Bruklinā pār Bostonas “Celtics” (109:102).

“Nets” sastāvā lielisku maču aizvadīja D’Andželo Rasels, kurš izcēlās ar 44 punktiem un 12 rezultatīvām piespēlēm, aizvadot savas NBA karjeras rezultatīvāko spēli. Vēl viesu rindās Rondejs Holiss-Džefersons iemeta 14 punktus, kamēr 13 pievienoja Džerets Alens.

Savukārt “Kings” labā 28 punktus guva Mārvins Beglijs, kamēr par vienu mazāk iemeta De’Ārons Fokss.

Kurucs visus savus punktus iemeta pirmajā puslaikā, vienreiz izceļoties arī ar efektīgu bumbas triecienu grozā no augšas, tomēr “Kings” ātri vien ieguva pārliecinošu vadību, otrajā ceturtdaļā tiekot arī pie 14 punktu pārsvara. Tā gan nebija lielākā mājinieku vadība šajā cīņā, jo otro puslaiku Sakramento komanda sāka ar iespaidīgu 20:0 izrāvienu, kas ļāva panākt 86:58 jeb 28 punktu pārsvaru.

Ļoti droša vadība “Kings” basketbolistiem saglabājās visu trešo ceturtdaļu, tomēr noslēdzošajā ceturksnī “Nets” pakāpeniski atspēlējās un vienu minūti un 11 sekundes pirms pamatlaika beigām Džereds Dadlijs ar precīzu tālmetienu jau vadībā izvirzīja Ņujorkas vienību (121:119). Fokss pēc diviem sekmīgiem “sodiņiem” pēcāk panāca neizšķirtu, bet uzvaru pēdējā sekundē “Nets” basketbolistiem nodrošināja Holiss-Džefersons. Tikmēr Rasels ceturtajā ceturtdaļā pamanījās iemest 27 punktus.

“Nets” ar 37 uzvarām 73 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ir septītajā vietā, kamēr “Kings” ar 34 panākumiem 70 mačos ir devītā Rietumos. Nākamo maču “Nets” aizvadīs piektdien, kad izbraukumā tiksies ar Losandželosas “Lakers”.