Kurucam daudzpusīgs sniegums arī pēdējā pārbaudes spēlē (VIDEO)

28/07/2020 02:52

Pēdējā pārbaudes spēlē pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta atsākšanas Rodions Kurucs un Bruklinas “Nets” ar 107:112 piekāpās Jūtas “Jazz”.

Cīņu labāk iesāka Jūtas basketbolisti, kuri pēc pirmās ceturtdaļas atradās vadībā ar 32:19. Otrajā ceturtdaļā “Nets” neizdevās būtiski samazināt pretinieku pārsvaru un puslaiks noslēdzās ar 62:50 “Jazz” labā.

Noslēdzošo cetruksni “Jazz” iesāka ar 12 punktu pārsvaru 84:72. Pēdējā spēles nogrieznī Bruklinas komanda ievērojami samazināja rezultāta starpību, taču “Jazz” prata nosargāt uzvaru.

Kurucs mačā iesaistījās no rezervistu soliņa. Viņam atvēlētajās 22 minūtēs un 17 sekundēs latvietis izcēlās ar 13 punktiem (2p. 2/5, 3p. 3/4), sešām atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm, vienu pārtvertu bumbu, kā arī diviem bloķētiem metieniem. Pēdējā mača minūtē Rodions realizēja sarežģītu metienu caurgājienā, taču pēc tā uzbrucējs satvēra sānu un ar sāpju grimasi sejā tika nomainīts.

“Nets” sastāvā pārliecinoši labākie bija Kariss Leverts un Džarets Alens. Levertam 23 punkti un sešas rezultatīvas piespēles, bet Alens savāca “double-double” ar 17 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām.

Uzvarētāju rindās soda laukumā dominēja Rūdijs Gobērs, kurš izcēlās ar 20 punktiem un septiņām bumbām zem groziem. 18 punktus pievienoja Maiks Konlijs, bet labs sniegums arī aizsargam Donovanam Mičelam, kurš iekrāja 14 punktus, četras atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles.

“Nets” iepriekš Disnejlendas pārbaudes mačos piedzīvoja zaudējumu pret Ņūorleānas “Pelicans” (68:99), bet otrajā spēlē bija pārāki par Sanantonio “Spurs” (124:119).

Nākamā spēle “Nets” jau būs līgas regulārās sezonas ieskaitē. Tā paredzēta 31. jūlijā 21:30 pēc Latvijas laika, kad Bruklinas vienība tiksies ar Orlando “Magic”.