Kurucam daudzpusīgs sniegums mačā pret Vestbruku un “Thunder” (VIDEO)

14/03/2019 03:45

Talantīgais latviešu basketbolists Rodions Kurucs naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika demonstrēja daudzpusīgu sniegumu viņa pārstāvētās Bruklinas “Nets” zaudējumā pret Oklahomsitijas “Thunder”.

“Nets” cieta neveiksmi ar rezultātu 96:108, neskatoties uz to, ka spēles pirmajā puslaikā pārsvars piederēja Bruklinas vienībai, bet tas tika izsēts spēles beigu daļā.

Kurucs šajā spēlē laukumā pavadīja 27 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā guva astoņus punktus. Latvietis realizēja vienu no četriem tālmetieniem, divus no pieciem divpunktu metieniem un vienu no četriem soda metieniem.

Tāpat viņš sakrāja piecas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra divas bumbas, veica vienu bloku un pats tika nobloķēts divreiz. Kurucs arī pieļāva četras kļūdas un tika pie četrām piezīmēm.

Rezultatīvākais “Nets” rindās šajā spēlē ar 25 punktiem bija Spensers Dinvidijs, bet “Thunder” sastāvā 31 punkts, 12 atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles Raselam Vestbrukam.

Līdz ar šo neveiksmi pārtrūka “Nets” četru uzvaru sērija. Nākamo spēli Bruklinas komanda aizvadīs naktī uz svētdienu plkst. 3:00 pēc Latvijas laika viesos pret Jūtas “Jazz”.