Kurucam daudzpusīgs sniegums “Nets” uzvarā NBA Vasaras līgas mačā

14/07/2019 08:08

Latvieša Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Bruklinas aizvadītajā naktī Vasaras līgā ar 105:85 (25:19, 23:20, 25:21, 32:35) pārliecinoši apspēlēja Detroitas “Pistons” komandu.

Rodions šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus (3pt. 0/3, 2pt. 2/7), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs pretinieku bumbas un bloķēja vienu metienu.

Jau no pirmajām mača minūtēm vadībā atradās “Nets” komanda, taču pirmās ceturtdaļas vidū “Pistons” uz īsu brīdi izdevās pārņemt vadību. Arī otrajā spēles nogrieznī bija līdzīgs scenārijs, taču dažas minūtes pirms pirmā puslaika noslēguma Bruklinas komanda veica izrāvienu 14:2 un pārtraukumā devās ar deviņu punktu pārsvaru.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga spēle, taču trešās ceturtdaļas otrajā pusē “Nets” atkal uzņēma apgriezienus un uz brīdi jau iekrāja 17 punktu pārsvaru, taču detroitiešiem to izdevas sadeldēt līdz -14. Noslēdzošajā spēles nogrieznī “Nets” nedeva nekādus variantus “Pistons” komandai atspēlēties un droši noveda spēli līdz uzvarai.

Uzvarētājiem ar 30 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Džerets Alens, bet zaudētāju rindās 18 punkti, četras atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvās piespēles Džordanam Bounam.

Kurucs līdz šim piecās aizvadītajās Vasaras līgas spēlēs izcēlies ar caurmērā gūtiem 10,8 punktiem mačā, izcīnītām 5,4 atlēkušajām bumbām un atdotām 2,4 rezultatīvajām piespēlēm.

Nākamo maču “Nets” aizvadīs naktī uz 15. jūliju, kad spēkosies pret Minesotas “Timberwolves” komandu.